طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
توزیع 6 هزار کتاب صوتی در بین روشندلان اردبیل
توزیع بیش از 55 تن بذر در بین کلزاکاران استان اردبیل

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین روشندلان ۶۰۰۰ کتاب صوتی در بین روشندلان و نابینایان اردبیل توزیع شد.

روشندلان, اردبیل, کتاب, توزیع  کتاب صوتی بین روشندلان اردبیل

روشندلان, اردبیل, کتاب, صوتی, توزیع

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ رباب عزیزخانی در مراسم تجلیل از اعضا و داوطلبان بخش روشندلان در اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویتهای کتابخانه های عمومی استان اردبیل تریج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین روشندلان و نابینایان است که در این زمینه 6 هزار کتاب صوتی در بین روشندلان اردبیل توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه نابینایان و روشندلان ظرفیت بالایی در بخشهای متفاوت فرهنگی و اجتماعی دارند٬ افزود: در این زمینه کتابخانه های استان اردبیل با حمایتهای همه جانبه درصدد شکوفایی این استعداها هستند تا روشندلان نیز گامهایی در فرهنگ کتاب و کتابخوانی بردارند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل با بیان اینکه باید فکر روشندلان و نابینایان مورد حمایت همه جانبه قرار گیرد٬ گفت: در حال حاضر بیشتر از 215 نابینا و روشندل در استان اردبیل عضو کتابخانه ها ی عمومی هستند و باید کتابخانه های عمومی در این مورد اهتمام ویژه ای داشته باشند و این قشر فرهیخته و روشندل همیشه حمایت شود.

عزیزخانی بیان کرد: برخی روشندلان و نابینایان استعدادهایی در بخشهای متفاوت دارند که باید با حمایتهای همه جانبه این استعدادها شکوفا شود و نیاز است در این زمینه مسئولان مربوطه اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی تصریح کرد: مهمترین اهداف ما توانمندسازی روشندلان و نابینایان در بخشهای مختف است که کتابخانه های عمومی استان اردبیل در فراهم کردن شرایط و امکانات اقتصادی نقش مهمی را ایفا می کنند.

تهیه 110 عنوان کتاب صوتی برای نابینایان در اردبیل
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات