طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

دانستنی های علمیخوش خدمتی ناخواسته سامسونگ به اپل
تلفن های همراه گوگل رقبای جدی گوشی های اپل و سامسونگ | فورچون

در پی پایان کار نوت ۷ و بسته شدن پرونده این گوشی هوشمند پردردسر، الآن زمینه ای مناسب برای افزایش کاربران اپل به وجود آمده است.

وب سایت کلیک: در پی پایان کار نوت ۷ و بسته شدن پرونده این گوشی هوشمند پردردسر، الآن زمینه ای مناسب برای افزایش کاربران اپل به وجود آمده است.

گلکسی نوت 7, سامسونگ, اپل, خوش خدمتی ناخواسته سامسونگ اپل

گلکسی نوت 7, اپل, سامسونگ


سامسونگ دو ماه اخیر با مشکلات زیادی روبرو شده است، از ممنوعیت حمل نوت ۷ در بسیاری از خطوط هوایی گرفته تا پایان کار نوت ۷ و توقیف دائم این گوشی هوشمند، همه این مسائل باعث شده است تا سامسونگ علاوه بر خسارت مادی با خسارت معنوی نیز روبرو شود.

پس از نوت ۷، کاربری که به دنبال یک گوشی هوشمند خوب اندروید برای خرید باشد، به سختی می تواند دوباره به سمت سامسونگ برود و شاید برند های دیگر را به سامسونگ ترجیح می دهد.

بر اساس تحقیقات مرکز KGI، در این میان اپل توانسته با آیفون ۷ و ۷ پلاس به خوبی بازار را در دست بگیرد. آیفون ۷ پلاس با فناوری دوربین دوگانه نیز می تواند توجه بسیاری از مخاطبان را جلب کند و با همه این اوصاف این روزها، روزهای خوشی برای شرکت اپل و روزهای بدی برای سامسونگ است.

در این میان ۱۲ میلیون نوت ۷ فروخته شده وجود دارد که بر اساس فراخوان سامسونگ کاربران گوشی های هوشمند خود را به شرکت مرجوع کرده اند. از این ۱۲ میلیون کاربر ممکن است ۵۰ درصد از کاربران به سراغ آیفون بروند و ۵۰ درصد دیگر نیز از میان برندهای اندروید برندی مانند هواوی یا گوگل را انتخاب کنند.

در این میان عرضه گوگل پیکسل توانسته خطر دیگری را برای سامسونگ ایجاد کند. دو گوشی هوشمند جدید گوگل سری پیکسل از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و این شرکت دوربین پیکسل را بهترین دوربین گوشی هوشمند معرفی کرده است.

اظهار نظر در رابطه با نحوه واکنش کاربران نوت ۷ سخت است، بسیاری از کاربران با وجود انفجارهای پی در پی نوت ۷ و پایان تولید نوت ۷ هنوز هم قصد تعویض و بعد دادن گوشی های هوشمند خود را ندارند. همین موضوع برخی مدیران سامسونگ را نگران کرده است که با وجود توقف تولید نوت ۷، نوت ۷ های باقی مانده در دست مشتریان به ادامه حواشی سامسونگ دامن بزند.

سامسونگ, اپل, گلکسی نوت 7, خوش خدمتی ناخواسته سامسونگ اپلپس از توقف پروژه نوت ۷ و بسته شدن پرونده آن، سهام اپل در هفته گذشته افزایش چشم گیری داشته است. آیفون ۷ و ۷ پلاس اتفاق های خوب نیمه دوم سال ۲۰۱۶ و نیمه اول سال ۲۰۱۷ هستند و باید دید در این میان سامسونگ چگونه خود را نجات می دهد.

پیروزی 120 میلیون دلاری اپل بر سامسونگ
facebook google telegram twitter whatsApp