طاها پخش

سیاسیتغییر در کابینه به نفع مردم و اقتصاد است
برچسب ها:
تغییرات کابینه؛ مردم فراموش نشوند

مهدی پازوکی گفت:«تغییرات در کابینه دولت باید خیلی زود تر از این اتفاق می افتاد. در واقع بایددر ۶ ماه گذشته این تغییرات رخ می داد.»


وزیر ارشاد خبرآنلاین: مهدی پازوکی گفت:«تغییرات در کابینه دولت باید خیلی زود تر از این اتفاق می افتاد. در واقع بایددر ۶ ماه گذشته این تغییرات رخ می داد.»

مهدی پازوکی، کارشناس اقتصادی در رابطه تحولات اخیر کابینه دولت یازدهم،اظهارداشت:« در انتخابات سال ۹۲ مردم ایران به دنبال تغییر بودند که به آقای روحانی رای دادند،لذا  اقای روحانی باید به این موضوع توجه کند.»

وی افزود:« تغییرات در کابینه دولت باید خیلی زود تر از این اتفاق می افتاد. در واقع باید ۶ ماه گذشته این تغییرات رخ می داد. ابا این حال بنده به عنوان یک کارشناس اقتصادی این موضوع را به فال نیک می گیرم، چون معتقدم هنوز برای تغییر دیر نشده است.»

پازوکی ادامه داد:«نگرانی ما این است که دوباره افرادی مانند افراد فعلی وارد کابینه شوند.  افرادی که شخصیت مستقلی ندارند، به نفع کشور نخواهند بود. بنابراین آقای روحانی باید وزرایی را برگزیند که دارای توان مدیریتی بالا  باشند. این تغییرات تبعات خوبی در اقتصاد خواهد داشت.»

وی گفت:« به عنوان مثال بهترین برنامه پس از انقلاب برنامه سوم بود؛ کسانی که در آن زمان کار می کردند افراد هماهنگ تر و دارای مدیریت قوی تری بودند. رییس جمهوری باید سعی کند بخش اقتصادی را از افراد کار آمدتر که به دنبال پیشرفت کشور هستند، ترمیم کند. »

این کارشناس اقتصادی عنوان کرد:« اگر مشاوران رییس جمهوری به ایشان اطلاعات درست بدهند، هم به نفع مردم و هم به نفع اقتصاد کشورخواهد بود؛ ضمن اینکه باید توجه داشت که مساله با تغییر وزیران حل نمی شود،تازمانی که مدیران میانی هنوز کسانی هستند که به قول آقای روحانی بدون بلیت سوار قطار شدند،مشکلی از اقتصاد کشور حل نمی شود.»

مردم محور اقتصاد مقاومتی
facebook google telegram twitter whatsApp