طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیهمه بسیج شده اند تا پرسپولیس قهرمان شود | پورموسوی
پرسپولیس مدعی قهرمانی است | عابدزاده

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان مدعی شد همه ایران بسیج شده اند تا پرسپولیس را قهرمان کنند.

خبرگزاری تسنیم: سیروس پورموسوی در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت: فردا بازی بین دو تیم قهرمان و نایب قهرمان فصل گذشته است.

وی ادامه داد: بازی فردا به عبارتی بازی بین تیم ندارها و داراهاست. تیم ما پس از قهرمانی به فراموشی سپرده شد، ولی امروز همه ایران بسیج شده اند تا پرسپولیس به قهرمانی برسد. این تیم از تمام امکانات استفاده می کند، اما استقلال خوزستان تنها به حمایت هوادارانش دل بسته است. ما تا به امروز اگر با وجود تمام سختی ها، ایستادیم و مبارزه می کنیم فقط به عشق هواداران است که به ما شور و هیجان می دهند. با این حال مطمئن باشید ما هم تلاش می کنیم شادی را به مردم خوزستان که همیشه مظلوم واقع شده اند، تقدیم کنیم.

پورموسوی در مورد شرایط تیمش و همین طور تقابل با برانکو افزود: هر تیمی قهرمان شده، در فصل پس از آن دچار بحران شده است که این اتفاق برای استقلال خوزستان نیز رخ داد. برانکو مربی خوبی است و ما هم تیم حریف را آنالیز کرده ایم. امیدواریم که بتوانیم یک بازی زیبا همراه با برد را مقابل این تیم ارائه دهیم. من اینجا باید گلایه کنم از برخی دوستان که در ارتباط و گفتگو با من و بازیکنانم می گفتند شما با بهترین خط دفاع ایران بازی دارید، اما هرگز اشاره نکردند که پرسپولیس با بهترین خط حمله ایران بازی دارد. ما جزو هجومی ترین تیم های لیگ هستیم. با همه مسائلی که وجود دارد، بچه ها به این باور رسیده اند که می توانند مثل فصل قبل شگفتی ساز باشند و امیدوارم تماشاگرانی که می آیند تا از ما حمایت کنند، از بازی لذت ببرند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در خصوص حضور هواداران این تیم در بازی تصریح کرد: فردا غدیر، پرسپولیس را ذوب خواهد کرد. آن باوری که بچه ها برای کسب برد به آن رسیده اند، می تواند ما را به پیروزی برساند. من از این موضوع خوشحالم. می خواهم بگویم نگران بازی با پرسپولیس نیستیم بلکه نگران کم لطفی ها هستیم. اتفاقاً معتقدم پرسپولیس باید نگران خط حمله ما باشد.

پورموسوی در مورد تعطیلات لیگ برتر هم گفت: در این خصوص همه تیم ها معترض هستند. یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال در گفتگو ای گفته قبل از آغاز فصل، این مسئله را در یک تقویم جداگانه با همه مربیان لیگ برتر در میان گذاشته ایم و این برنامه، توسط مربیان تأیید شده است، اما این فرد نگفت که اول فصل برنامه ای به ما دادند و گفتند بین بد و بدتر، یک کدام را انتخاب کن. ما هم مجبور شدیم به این برنامه تن بدهیم. الآن هم می بینید که دوستان، برنامه خودشان را اجرا می کنند.

پرسپولیس،استقلال و تراکتور مدعی اصلی قهرمانی | افاضلی
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات