طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیچرا با آبروی افراد بازی می شود | یک نماینده
حقوق نجومی با آبروی کشور بازی کرد | روحانی

سخنگوی فراکسیون امید در مجلس دهم درباره تفاوت برخورد مسئولان با موضوع املاک و حقوق های نجومی از سوی مسئولان گفت: انجام برخوردهای دوگانه باعث خدشه وارد کردن به اعتماد مردم نسبت به نظام می شود که به هیچ وجه به صلاح نظام ما نیست.

خبرآنلاین: سخنگوی فراکسیون امید در مجلس دهم درباره تفاوت برخورد مسئولان با موضوع املاک و حقوق های نجومی از سوی مسئولان گفت: انجام برخوردهای دوگانه باعث خدشه وارد کردن به اعتماد مردم نسبت به نظام می شود که به هیچ وجه به صلاح نظام ما نیست.

بهرام پارسایی در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس از قوه قضائیه خواست در رسیدگی به پرونده های کلان فساد مالی از قبیل پرونده هشت هزار میلیارد تومانی باند بابک زنجانی، باند دکل های نفتی و دیگر تخلفات نفتی و اقتصادی، تسریع و نسبت به برگرداندن اموال بیت المال اقدام و نتیجه را شفاف به اطلاع مردم برسانند.

او تذکری نیز خطاب به همه مسئولان دستگاه های اجرایی، صداوسیما و قوای سه گانه مطرح کرد و گفت: نسبت به مسائل و قضایا جانب عدل و انصاف را رعایت کنند به ویژه مسائلی که افکار عمومی نسبت به آنها حساسیت خاصی دارند.

سخنگوی کمیسیون اصل نود در ادامه اظهار کرد: دو مورد نسبتا مشابه یکی فیش های نجومی بود که ضمن تاکید بر پیگیری فرمایشات مقام معظم رهبری متاسفانه قبل از اثبات جرم از افراد نام برده و با آبروی آنها بازی شد و برتصویر در املاک نجومی با رسانه ها و سایت های اقدام کننده به روشن گری برخورد شد.

وی تاکید کرد: انجام برخوردهای دوگانه باعث خدشه وارد کردن به اعتماد مردم نسبت به نظام می شود که به هیچ وجه به صلاح نظام ما نیست.

نماینده مردم شیراز سبعد گفت: از تریبون مجلس وارد کردن اتهام به هر شهروندی علی الخصوص افرادی که در پایه گذاری نظام موثر بودند شایسته نیست، انتظار می رود دوستان رعایت انصاف را داشته باشند. از آیت الله هاشمی رفسنجانی درخواست می کنم در دفاع از خود و توضیح به افکار عمومی طبق ماده 78 قانون اساسی اقدام کنند.

جهانبخش برابر نماینده رژیم صهیونیستی بازی نخواهد کرد
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات