طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیبرخی با توهم رابطه با آمریکا سرعت پیشرفت کشور را کند می کنند
حضور برخی مقامات کشوری و دانشگاهی در همایش بین المللی جامی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دلیل گله مندی مقام معظم رهبری این است که هنوز عده ای به ایجاد تردید در اداره کشور می پردازند و سعی می کنند که با تردید اداره کشور را کند کنند.

محسن رضایی, اظهارات مقامات امریکایی, اخبار سیاسی, برخی توهم رابطه آمریکا سرعت پیشرفت کشور

محسن رضایی, اظهارات مقامات امریکایی, اخبار سیاسی, دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام
به نقل از خبرنگار حوزه احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه دومین سالگرد مراسم ارتحال مرحوم آیت الله مهدوی کنی در جمع خبرنگاران با اشاره به اظهارات مقامات آمریکایی اظهار داشت: هنوز آمریکایی ها باورشان نشده شاه به این مملکت باز نمی گردد، ایران مستقل شده و بیرون از مرزها حرف کسی را گوش نمی دهد.


وی افزود: آمریکایی ها باید باور کنند که ایران مستقل است، سر پای خود ایستاده، از بیرون مرزها خط، جهت و حرف کسی را گوش نخواهد داد.


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مورد بیانات مقام معظم رهبری در مورد بدعهدی آمریکایی و اینکه برخی هنوز باورشان نمی شود توطئه های آمریکا علیه کشورمان وجود دارد، اظهار داشت: این یک واقعیت است مقام معظم رهبری یک تجربه تاریخی صد سال اخیر را بیان می کنند، ما در طی صد سال اخیر بارها و بارها بدعهدی آمریکایی ها و انگلیسی را دیده ایم و این مسئله به یک باور سیاسی برای ما تبدیل شده است.


رضایی در ادامه افزود: دلیل گله مندی مقام معظم رهبری این است که هنوز عده ای به ایجاد تردید در اداره کشور می پردازند و سعی می کنند که با تردید اداره کشور را کند کنند، در حقیقت باید گفت که این افراد سعی می کنند با ایجاد یک رویا در ایجاد ارتباط با آمریکا وقت مردم را بگیرند و در عین حال اجازه نمی دهند توانمندی های مردم بروز و ظهور داشته باشد، لذا بیانات رهبری نیز در جهت کنار گذاشتن این توهمات از سوی برخی است.


رضایی در پایان در مورد بحث افراد دو تابعیتی در کشور تصریح کرد: نیروهای امنیتی باید همواره مراقبت کنند چراکه مسئله احتمال نفوذ از همه طرق امکان پذیر است، بنابراین باید نسبت به ورود چینین افرادی به دستگاه ها هوشیار بود.

توصیه «جنگی» ایران به برخی کشورهای منطقه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات