طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریانتصاب اعضای شورای سیاست گذاری بیست و چهارمین دوره هفته کتاب
اولین جلسه شورای سیاستگذاری هفته کتاب برگزار می شود

با حکم معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعضای شورای سیاست گذاری بیست و چهارمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران منصوب شدند.

هفته کتاب, سید عباس صالحی, شورای سیاست گذاری, انتصاب اعضای شورای سیاست گذاری بیست چهارمین دوره هفته کتاب

هفته کتاب, سید عباس صالحی, شورای سیاست گذاری, انتصاب
به نقل از حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بر اساس این حکم آقایان حجت الاسلام و المسلمین سید طه هاشمی، همایون امیرزاده، علی اصغر سیدآبادی، محمود صلاحی، مناف یحیی پور، محمد الهیاری، مجید غلامی جلیسه، غلامرضا امیرخانی، محمدصادق رحمانیان، علیرضا برازش، منصور اعتصامی، ابوالحسن ریاضی، سعید پورعلی، علی اکبرزاده و عیسی علیزاده به عنوان اعضای شورای سیاست گذاری بیست و چهارمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران منصوب شدند.


در متن حکم سید عباس صالحی برای هر یک از اعضای این شورا آمده است:

«نظر به ضرورت و اهمیت بهره گیری از دیدگاه های سازنده و کارشناسانه در برگزاری مطلوب هفته کتاب به عنوان فراگیرترین فعالیت مرتبط با ترویج و تبلیغ فرهنگ کتاب و کتابخوانی و با توجه به سوابق موثر فرهنگی جنابعالی، به موجب این ابلاغ به سمت «عضو شورای سیاست گذاری بیست و چهارمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران» منصوب می شوید.

امید است در سایه همکاری و تعامل اثربخش با سایر اعضاء و ارایه پیشنهادهای لازم در کمک به برپایی با شکوه این فعالیت مهم موفق و موید باشید.»

بر اساس این نقل از، بیست و چهارمین دوره هفته کتاب به روال هر سال در هفته آخر آبان ماه برگزار می شود.

انتصاب امام جمعه جدید کاشمر با حضور رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات