طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیجریمه اقطعالی یوفا در انتظار لسترسیتی
برچسب ها:
جریمه و محرومیت در انتظار ورزشکار بلاروس

باشگاه لسترسیتی احتمالاً با جریمه ای از سوی یوفا مواجه خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال لسترسیتی شب گذشته (سه شنبه) در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در دیداری خانگی با نتیجه یک بر صفر بر کپنهاگن دانمارک غلبه کرد تا در نخستین حضورش در لیگ قهرمانان اروپا به سومین برد متوالی دست پیدا کند.

البته این خوشحالی روباه ها شاید دوام چندانی نیاورد و ممکن است اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) باشگاه لسترسیتی را به علت رفتار نامناسب تماشاگران حریف و روشن کردن مواد آتش زا در سطح وسیعی از ورزشگاه کینک پاور جریمه کند.

طبق قوانین یوفا، باشگاه میزبان هم در چنین مواردی مسئول است و غفلت مسئولان برگزاری و امنیتی مسابقه را یکی از عوامل اصلی بروز چنین اتفاقاتی می دانند. البته اگر باشگاه لسترسیتی بتواند ثابت کند که در این ماجرا مقصر نبوده، تبرئه خواهد شد. به طبع نماینده دانمارک هم جریمه می شود.

دو فصل پیش چنین اتفاقی در بازی آرسنال - گالاتاسرای در ورزشگاه امارات شهر لندن افتاد که به علت استفاده هواداران ترکیه ای از مواد آتش زا، باشگاه آرسنال از سوی یوفا نقره داغ شد، هرچند بعداً جریمه در نظر گرفته این تیم لغو و باشگاه گالاتاسرای به خاطر رفتار نامناسب تماشاگرانش 39 هزار و 570 پوند جریمه شد.

جریمه سنگین تیم روستوف از سوی یوفا
facebook google telegram twitter whatsApp