طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

معرفی برترین های تکواندو بانوان
پایان هفته پنجم لیگ برتر تکواندو بانوان با صدرنشینی گیلان

یقینی نایب رئیس هیأت تکواندو استان قم گفت: رقابت های تکواندو قهرمانی و انتخابی بانوان قم برای اعزام برترین ها به مسابقات قهرمانی کشور برگزار می شود

بانوان, تکواندو, رقابت, برترین تکواندو بانوان

بانوان, تکواندو, رقابت, قم

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛ به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش، نفرات برتر رقابت های انتخابی تکواندو رده های سنی جوانان و و بزرگسالان بانوان قم بلافاصله به
به اردوی آماده سازی می روند.

نایب رئیس هیأت تکواندو استان قم بیان کرد: رقابت های انتخابی تکواندوکاران رده های سنی جوانان و بزرگسالان قم در بخش بانوان با کیفیت بسیار خوبی برگزار شد زیرا نفرات کمپانی کننده انگیزه زیادی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم اعزامی قم به مسابقات قهرمانی کشور داشتند.

وی افزود: این دوره از مسابقات انتخابی جوانان و بزرگسالان قم در بین دارندگان کمربند مشکی به منظور شناخت نفرات برتر برای اعزام به رقابت های قهرمانی کشور در اوزان منهای 46، 49، 53، 62 و 73 کیلوگرم به انجام رسید.

یقینی عنوان کرد: با پایان این رقابت ها که داوران شاخص تکواندو قم قضاوت آن را بر عهده داشتند، در وزن منهای 46 کیلوگرم مهدیه ایمنیان با شکست دیگر رقبای خود در جایگاه نخست ایستاد تا مجوز عضویت در ترکیب تیم اعزامی قم به رقابت های قهرمانی کشور را کسب کند.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات فرناز امینی بهترین عملکرد را داشت و بالاتر از دیگر حریفان به مقام نخست و عنوان قهرمانی دست یافت تا بار دیگر یکی از آماده ترین نفرات تیم قم برای درخشش در پیکارهای تکواندو قهرمانی بانوان ایران باشد.

نایب رئیس هیأت تکواندو استان قم ادامه داد: در وزن 53 کیلوگرم رقیه فرضی رتبه نخست را کسب کرد و به اردوی تیم بانوان قم راه یافت و در وزن منهای 62 کیلوگرم فائزه آریامهر قهرمان شد، در وزن منهای 73 کیلوگرم زهرا سیاح رتبه نخست را کسب کرد و این نفرات همگی برای حضور در رقابت های قهرمانی کشور انتخاب شدند.

یقینی در پایان ابراز کرد: رقابت های تکواندو قهرمانی کشور در هر دو بخش مردان و بانوان به مدت چهار روز در شهر مقدس مشهد برگزار می شود و ثبت نام برای حضور در این رقابت ها از بیست و چهارم مهر ماه شروع و اعزام بانوان تکواندوکار قم به این دوره از مسابقات نیز در روز پنجم آبان ماه صورت می گیرد.
پایان رقابتهای تکواندوی بانوان گیلان
facebook google telegram twitter whatsApp