طاها پخش

ورزشیمحسن مسلمان تشنه گلزنی در خوزستان
تصویر سلفی محسن مسلمان با کادر تدارکات تیم پرسپولیس

محسن مسلمان که در فصل گذشته تنها گل فصل خود را در دربی به ثمر رساند، پس از تلاش ناموفق در دیدار برابر نفت تهران، اینبار به دنبال گلزنی برابر استقلال خوزستان است.

ورزش سه: محسن مسلمان که در فصل گذشته تنها گل فصل خود را در دربی به ثمر رساند، پس از تلاش ناموفق در دیدار برابر نفت تهران، اینبار به دنبال گلزنی برابر استقلال خوزستان است. هافبک خوش نقش پرسپولیس با شماره 77 با ادامه روند رو به رشد خود و بدون توجه به حاشیه ها، در دیدار برابر نفت تهران نیز یکی از عوامل مثبت نتیجه گیری این تیم بود و توانست روز فوق العاده ای را در جمع خط میانی نفت تهران به نام خود کند.

او که در یک صحنه با حرکتی زیبا و شوتی جذاب توجه قصد باز کردن دروازه میلاد فراهانی را داشت با بدشانسی توپش به تیرک افقی برخورد کرد تا در گلزنی ناکام باشد. با این حال محسن مسلمان که در فصل گذشته تنها گل فصل خود را در دیدار دربی به ثبت رساند با توجه به پستی که در اختیار دارد به دنبال به ثمر رساندن گل در دیدارهای پیش رو است و شاید این فرصت برابر استقلال خوزستان برای او مهیا شود. باید دید او قادر خواهد بود از خط دفاعی آبی پوشان در اهواز عبور کند و شادی مدنظرش را به نمایش بگذارد یا خیر.

کلیپ عزاداری امام حسین با حضور محسن مسلمان فیلم
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp