طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشینفت – ذوب آهن؛ جای خالی یحیی گل محمدی
بیانیه مهم باشگاه ذوب آهن درباره اظهارات و نحوه جدایی یحیی گل محمدی

دو تیم در حالی مقابل هم صف آرایی می کنند که این بار دیگر خبری از سرمربی سابق شان نیست تا جای خالی اش احساس شود.

ورزش سه: نفت و ذوب آهن با شرایطی کاملا مختلف عصر فردا جدالی حساس را برگزار خواهند کرد. مصافی که برخلاف چند سال گذشته یحیی گل محمدی دیگر نقشی در آن نخواهد داشت تا جای خالی اش کاملا احساس شود. مردی که تجربه نشستن روی نیمکت هر دو تیم و موفقیت های زیادی را داشت و همواره سوژه اول این مصاف قلمداد می شد.

یحیی قبل از این که به اصفهان کوچ کند و هدایت ذوب آهن را در دست بگیرد دو فصلی هدایت نفت را برعهده داشت و با این تیم سهمیه آسیا را کسب کرد، روزهایی که نفت با این مربی فوتبال زیبا و تماشاگرپسندی را به نمایش می گذاشت دو با این عملکرد باشگاه اصفهانی به مشتری پر و پا قرص این مربی تبدیل شد.

پس از آن یحیی راهی ذوب آهن شد و دو فصل و اندی هم هدایت این تیم اصفهانی را در دست گرفت و در این مدت هر بار جلوی نفت شاگردانش را به میدان فرستاد نتایج قابل قبولی کسب کرد از جمله فینال جام حذفی دو فصل قبل که با نتیجه قاطع نفت را با منصوریان شکست داد و نخستین قهرمانی اش را تجربه کرد. با اختلافات رقم خورده میان گل محمدی و مدیریت باشگاه ذوب آهن او از سمتش کنار رفت تا این بار جنگ نفت و ذوب آهن بدون او برگزار شود جایی که دوست قدیمی یحیی ، علی دایی باید با دستیار سابق گل محمدی و سرمربی جدید مجتبی حسینی مچ اندازی داشته باشد آن هم پس از شکست پرگل و پرحاشیه برابر پرسپولیس.

واکنش باشگاه ذوب آهن به اظهارات گل محمدی
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات