طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
انجام بیش از 100 هزار بازرسی صنفی
ثبت بیش از 100هزار مورد بازرسی از واحد صنفی در سطح استان اردبیل

مدیر بازرسی و نظارت صنعت و معدن و تجارت سیستان وبلوچستان گفت: بیش از 100 هزار بازرسی از واحد های اقتصادی طی شش ماه نخست سال از واحد های صنفی در سیستان وبلوچستان انجام شده است.

100هزار, انجام, بیش از, بازرسی صنفی

100هزار, انجام, بیش از, بازرسی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان.،محمد رفیع سلطان زاده اظهار کرد: از کل بازرسی های صورت گرفته در سیستان وبلوچستان 3هزار و 132 واحد صنفی متخلف با تعداد سه هزار و 335 تخلف شناسایی شده است.

وی با بیان اینکه برای این واحد های صنفی پرونده تشکیل شده است تصریح کرد: پرونده این واحد های متخلف به تعزیرات حکومتی جهت رسیدگی ارجاع داده شده است.

وی در مورد ارزش ریالی پرونده های متخلف صنفی در 6 ماهه نخست سال جاری خاطرنشان کرد: ارزش ریالی این پرونده ها 14 میلیارد و 900 میلیون ریال بوده است.

سلطان زاده افزود: طی همین مدت نیز 829 گشت مشترک با دستگاه های مرتبط از جمله تعزیرات، بهداشت، غذا و دارو، استاندارد و ... برگزار شده است.

وی با اشاره به مشارکت هم استانی ها در امر نقل از تخلف از واحد های صنفی گفت: نقل از هایی خبری به اداره مشارکت های مردمی سازمان صنعت معدن و تجارت سیستان وبلوچستان به صورت تلفنی از طریق سامانه 124و از طریق ناظرین افتخاری به صورت حضوری داده شده است.

مدیر بازرسی و نظارت صنعت و معدن و تجارت استان اذعان کرد: بعد از بررسی های صورت گرفته از هزار و 115 نقل از مردمی 587 نقل از منجر به کشف تخلف، 514 مورد غیر متخلف اعلام شده و 14 نقل از نیز در دست بررسی است.

بازرسی از واحدهای صنفی سیلندر پرکنی گاز مایع
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات