طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اجرای بیش از هزار و ۳۰۰ طرح اشتغال در کرمان
شروع طرح ضربتی آب رسانی به روستاهای کرمان فیلم

طی شش ماهه ی امسال هزار و ۳۸۰ طرح اشتغال با پرداخت بیش از ۱۷۳ میلیارد و ۳۷۹ میلیون ریال اعتبار از محل منابع بانکی و امدادی برای مددجویان ونیازمندان استان کرمان اجرا شده است.

توانمندی, مددجویان, اعتبار, طرح اشتغال کرمان

توانمندی, مددجویان, اعتبار, کرمان, اشتغال
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان؛ رضا بزمانی ، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان گفت: ۶۰ درصد خانوار زیر پوشش کمیته امداد استان کرمان توانایی انجام کار دارند و می توان با ایجاد اشتغال زمینه توانمندی آنان را فراهم کرد.

وی با اشاره به اینکه رویکرد اصلی کمیته امداد توانمندسازی خانواده های زیر پوشش است، افزود: توانمندسازی اقتصادی و خودکفایی مددجویان بر اساس نیاز سنجی مناطق، استعدادسنجی، مشاوره و راهنمایی شغلی، آموزش فنی و حرفه ای و کارآفرینی، ایجاد اشتغال و پایدارسازی مشاغل انجام می گیرد.

بزمانی خاطرنشان کرد: ۶۰ درصد خانوار زیر پوشش کمیته امداد استان کرمان توانایی انجام کار دارند و می توان با ایجاد اشتغال زمینه توانمندی آنان را فراهم کرد.

وی تصریح کرد: از این تعداد طرح اشتغال ایجاد شده ۳۹۱ طرح با اعتباری بیش از ۴۷ میلیارد و ۶۰۶ میلیون ریال از محل منابع امداد ومابقی از محل منابع بانکی بوده است.

بزمانی با بیان اینکه طی شش ماهه ی نخست امسال نیز4 هزار و ۳۸۷ نفر از مددجویان زیر پوشش کمیته امداد استان و فرزندان آنان آموزش های کوتاه مدت و بلند مدت فنی و حرفه ای را فرا گرفته اند، یادآورشد : برای ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به این تعداد از مددجویان بیش از 2 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی افزود: همچنین طی شش ماهه ی نخست امسال ۲۳۲ نفر از مددجویان زیر پوشش کمیته امداد استان از طریق مراکز کاریابی و تعامل با کارفرما جذب بازار کار شدند.

شروع طرح ممنوعیت فروش کالاهای قاچاق در کرمان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات