طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنری«آخرین شوالیه ها» با پیمان معادی در ایران
پیمان معادی از هالیوود و سینمای ایران می گوید

فیلم سینمایی «آخرین شوالیه ها» محصول ٢٠١۵ آمریکا درامی افسانه ایست که توسط کارگردان به نام کره ای، کازوکی کریا ساخته شده است.

وب‎سایت سینما سینما: فیلم سینمایی «آخرین شوالیه ها» محصول ٢٠١۵ آمریکا درامی افسانه ایست که توسط کارگردان به نام کره ای، کازوکی کریا ساخته شده است.

مورگان فریمن, سینمای جهان, بازیگران هالیوود, آخرین شوالیه پیمان معادی ایران

پیمان معادی, سینمای جهان, بازیگران هالیوود, مورگان فریمن

پیمان معادی در این فیلم به عنوان پادشاهی جوان و قدرتمند، نقش متفاوتی ایفا می کند و در مقابل بازیگران بزرگ سینمای هالیوود مثل مورگان فریمن، کلایو اوون بسیار مختلف ظاهر شده است.


این فیلم هالیوودی دومین ایفای نقش معادی در سینمای آمریکا است. پس از این معادی در ٢٠١۶ در یک فیلم درام آمریکایی به نام "سیزده ساعت” و در همان سال در سریال محبوب "The Night Of” هم به ایفای نقش پرداخت به نظر می رسد او با بازی در کنار ستارگان بزرگ این سینما راه خودش را در سینمای آمریکا باز کرده است.

فیلم سینمایی «آخرین شوالیه ها» بالاخره امسال در سینمای خانگی ایران پخش می شود. پس از سریال بسیار موفق "The Night Of” که ماه گذشته پخش آن در شبکهHBO  به اتمام رسید و هم چنین جوایز متعدد و پی در پی برای فیلم ابد و یک روز، این جدید ترین فیلم پیمان معادی است که در ایران بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

پیمان معادی «شعله ور» می ‎شود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات