طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیگودرزی مرد این کار نبود/ مشابه گودرزی برای وزارتخانه انتخاب نشود | واعظ آشتیانی
«پرز» مرد صلح نبود

مدیرعامل اسبق استقلال گفت: معتقدم گودرزی مرد این کار نبود و ایشان را به استعفا مجبور کردند.

گودرزی, دغدغه, وزارتخانه, واعظ آشتیانیگودرزی مرد نبود مشابه گودرزی وزارتخانه نشود

گودرزی, دغدغه, وزارتخانه
امیر رضا واعظ آشتیانی در مصاحبه با خبرنگار فوتبال و فو تسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص استعفا گودرزی از وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: در ابتدا باید بگویم که سه دسته افراد از رفتن گودرزی از وزارت ورزش و جوانان خوشحال شدند. در ابتدا افرادی که عقده ای نسبت به وی داشتند و گودرزی تا حدودی منافع آنها را محدود کرده بود و دسته دوم از لحاظ مدیریتی خوشحال شدند چراکه ایشان با روی کار آمدن در انتخاب نیروها برای عملی کردن استراتژی انتخاب های خوبی نداشتند و دسته سوم افرادی که دغدغه مدیریتی داشتند و در طول فعالیت انتقاد های خود را به نوعی مطرح می کردند.

وی ادامه داد: به نظر من هیچ مدیریتی نیست که با توجه به دریافت مسئولیت دلش نخواهد ناموفق باشد و گودرزی هم از این قاعده مستثنی نبود اما وی افرادی را در کنار خود در قالب مدیر، معاون و مشاور قرار داده بود که نتوانستند کمک کنند و اینها افرادی نبودند که بتوانند به جهت پیشرفت کمک های لازم را انجام بدهند و بهتر است بگویم که اصلا هدفی وجود نداشت که بخواهد دنبال شود.

واعظ آشتیانی افزود: به نظر من گودرزی روز مرگی در ورزش را در پیش گرفته بود و این روزمرگی تنها شامل معاو نان و مشاوران می شود و این افراد فکر نکنند با رفتن گودرزی جایگاه شان حفظ می گردد چراکه مدیر جدید باید افرادی را انتخاب کند که یاری رسان باشند و هدف را محقق کنند.

معتقدم نخستین ضربه ای که گودرزی خود مربوط به چیدمان بدش در بخش مدیریتی بود و این بزرگترین ضربه بود که شامل حال وی شد چرا که سوابق افرادی که در کنار وی مشغول به کار بودند اصلا در کار اجرایی ناتوان بود و این باعث زمین خوردن خود گودرزی شد.

گودرزی افرادی را در کنار خود انتخاب کرده بود که نه عملیاتی بودند و نه تئورسین و این دو خلا باعث شد وی در مدیریت خود موفق نباشد.

مدیر عامل اسبق استقلال ادامه داد: فکر می کنم برای انتخاب نفر پس بهتر است رئیس جمهور از مشاورین خود مشورت بگیرد و فردی را انتخاب کنند که مدیر باشد و بتواند هماهنگی های لازم را برای محقق کردن بخش های مختلف انجام دهد.

از طرفی اگر قرار باشد دوباره امثال آقای گودرزی انتخاب شوند که باز راه به بی راهه خواهد بود و بهتر است بگویم گودرزی مرد این کار نبود و انتخاب هایش اشتباه بود و نکته قابل توجه این است که ایشان را به استعفا مجبور کردند و اینکه می گویند خودش استعفا کرده را قبول ندارم. برایشان استعفا را خواندند و کار درستی هم کردند که این کار را انجام دادند چراکه وجود ایشان باعث تنش هایی در ورزش شده بود و روز به روز نیز این مساله بالاتر می گرفت امیدوارم مدیر جدیدی که قرار است به راس کار بیاید تنش ها را از ورزش دور و آرامش را برقرار کند و به نوعی اهداف را محقق نماید.

در ادامه باز هم از عملکرد گودرزی گفت: به اعتقاد من گودرزی توانایی اداره کردن وزارتخانه را نداشتند و این قبا اندازه وی نبوده و به زور تنش کردند.

مدیر عامل اسبق استقلال در پایان خاطرنشان کرد: پیشنهادم به رئیس جمهور این است که فردی را انتخاب کنند که از لحاظ مدیریتی سوابق خوبی داشته باشد و به طور کلی فردی باشد که از افراد با تجربه، خردمند، نوآموز و به روز در کنار خود استفاده کند و از انتخاب افراد پر حاشیه و تنش زا دوری کند و به نوعی به سمت ورزشی ها سوق پیدا نکند بلکه به سمت مدیریت برود و امیدوارم فردی اثرگذار در راس وزارتخانه قرار گیرد.

قابل قبول نبودن کوتاهی در خدمات رسانی به مردم شادگان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات