طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیقلعه نویی پرافتخارترین مربی ایران است | سعداوی

قلعه نویی پرافتخارترین مربی ایران است | سعداوی

قلعه نویی در نشست خبری حاضر نشد

نعیم سعداوی، سرمربی فولاد، در نشست مطبوعاتی امروز از میزبانی خوب تراکتورسازی تشکر کرد.

ورزش سه: سعداوی، که تیمش فردا یکی از مهمترین مسابقات این هفته را مقابل تراکتور امیر قلعه نویی برگزار خواهد کرد، از آمادگی خوب تیمش صحبت کرد.

مشروح صحبت های این مدافع راست سابق فوتبال ایران را در ادامه بخوانید:

قلعه نویی پرافتخارترین مربی لیگ است

اطمینان دارم فردا بازی خوبی را شاهد خواهیم بود و تماشاگران از دیدن آن لذت می برند. ما با تیمی بازی می کنیم که سرمربی باتجربه ای در اختیار دارد. قلعه نویی به لحاظ آماری پرافتخارترین مربی ادوار لیگ برتر است. ما شرایط خوبی داریم و از هر جهت آماده دیدار با تراکتورسازی هستیم و امیدوارم فردا با یک بازی خوب و منسجم بتوانیم با دست پر به اهواز برگردیم.

با طالب لو و انصاری متحول شدیم

ما طالب لو، ساسان انصاری و چند بازیکن دیگر اضافه کردیم که شرایط خوبی را برای ما رقم زدند و از تعطیلات هم به نحو احسن استفاده کردیم. در  این شرایط مغرور نخواهیم شد.

4 بازیکن را در اختیار نداریم

چهار بازیکن ما به علت مصدومیت و سرماخوردگی، نمی توانند در این دیدار به میدان بروند؛ اما نگران نیستیم؛ چون سایر بازیکنان مان با تمام وجود در اختیار تیم هستند و برای بازی فردا لحظه شماری می کنند.

امیدوارم فردا از بازی لذت ببریم

ما درخواست کردیم دو روز زودتر به تبریز بیاییم که باشگاه تراکتورسازی با درخواست ما موافقت کرد و دیروز هم تمرین خوبی را انجام دادیم. من از شهر تبریز خاطرات خوبی دارم و برای مردم خونگرم تبریز آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم فردا از بازی لذت ببریم. دوست دارم فردا، روزی باشد که همه کار خودشان را انجام دهند. بازیکن به فکر بازی خود باشد، هوادار تیمش را تشویق کند و همگی از فوتبال لذت ببریم.

قلعه نویی در تمرین تیم ملی دانشجویان
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات