طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

تولید پویا نمایی بهداشتی توسط دامپزشکی خراسان جنوبی
تولید 70هزار متر مربع فرش توسط بافندگان خراسان جنوبی

معاون توسعه مدیرت و منابع دامپزشکی استان از تولید پویا نمایی بهداشتی خبر داد.

بیرجند خراسان جنوبی, تولید, پویانمایی, تولید پویا نمایی بهداشتی توسط دامپزشکی خراسان جنوبی

بیرجند خراسان جنوبی, تولید, پویانمایی


به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛معاون توسعه مدیرت و منابع دامپزشکی خراسان جنوبی درمصاحبه با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت :این پویانمایی به مدت ۳ دقیقه و ۳۰ ثانیه با موضوع کد رهگیری فرآورده های خام دامی تهیه و تولید شده است.

مهدی معراجی با بیان اینکه در مباحث آموزشی به ویژه در حوزه بهداشت و سلامت باید برای کودکان و خردسالان بیشتر سرمایه گذاری شود،افزود: سال گذشته نیز پویا نمایی با موضوع تب مالت تهیه و در سطوح متفاوت توزیع شد.

وی گفت: اداره کل دامپزشکی استان طی دو سال گذشته توجه ویژه ای به موضوعات آموزشی برای دانش آموزان، دامداران، تولیدکنندگان ، بهره برداران داشته و همواره با برگزاری دوره های آموزشی در مدارس، جلسات، روستاها و غیره مسائل بهداشتی و مخاطرات بیماری ها را به مخاطبان انتقال داده است.

معاون توسعه مدیرت و منابع دامپزشکی خراسان جنوبی افزود: پویا نمایی یاد شده با همکاری کارشناسان ادارات متفاوت ستادی دامپزشکی طی مدت حدود ۴ ماه کار فشرده در نوشتن فیلمنامه، طراحی شخصیت ها، موضوع و سایر مباحث مرتبط تهیه و تدوین شد.

مهدی معراجی اظهار کرد: به زودی این پویا نمایی بر روی پورتال اداره کل دامپزشکی استان بارگذاری می شود و در سطح دستگاههای اجرایی استان ،شهرستانها و ادارات کل دامپزشکی کشور توزیع خواهد شد.

آزمایشگاه دامپزشکی خراسان جنوبی نیازمند تامین اعتبار
facebook google telegram twitter whatsApp