طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

برگزاری اختتامیه دومین همایش مناظرات رضوی در اردبیل
برگزاری مراسم اختتامیه دومین المپیاد ورزشی محلات درسنندج

دومین همایش گفت وگو و مناظرات رضوی از سری چهاردهمین جشنواره های فرهنگی و قرآنی امروز در استان اردبیل به کار خود پایان داد.

برگزاری, اردبیل, مناظرات, برگزاری اختتامیه دومین همایش مناظرات رضوی اردبیل

برگزاری, اردبیل, مناظرات, اختتامیه, رضوی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل؛ دومین همایش مناظرات و گفت وگوی رضوی که امسال نیز همانند سال گذشته به میزبانی استان اردبیل با حضور دانشجویان، فرهیختگان، اساتید، پژوهشگران، طلاب و روحانیت از استان های همجوار و جنوبی برگزار شده بود امروز در حالی در مجتمع فرهنگی هنری فدک اردبیل به کار خود پایان داد که این جشنواره امسال پذیرای 254 مقاله با موضوع مناظره حضرت امام رضا(ع) و شیوه و فن مناظره آن حضرت بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در این همایش با اشاره به راه یافتگان به بخش داوری این سری از همایش مناظرات رضوی، گفت: در این همایش که همانند سال گذشته با همت و تلاش نماینده ولی فقیه در استان و پیگیری های به جد ایشان و نیز تدارکات فرهنگ و ارشاد اسلامی به میزبانی دیار متدین اردبیل برگزار شده بود 445 نفر از استان های متفاوت در این همایش کمپانی داشتند.

ناصر اسحاقی افزود: باتوجه به اینکه تعداد کثیری از کمپانی کنندگان در این همایش علمی و پژوهشی مدرسان، دانشجویان، پژوهشگران و اساتید علمی و فرهنگی از استان های متفاوت کشور هستند محتوا و هدف اصلی پیرامون این همایش نیز بسط و گسترش فرهنگ مناظره صحیح و دقیق رضوی در بین این آحاد فرهیخته و فرهنگی است.

وی گفت: باتوجه به اینکه این همایش در سال های گذشته به صورت تواشیح و چاوشی خوانی در اردبیل برگزار می شد ولی از دو سال گذشته با پیشنهاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل این همایش به مناظرات رضوی تغییر محتوا و موضوع داد که خوشبختانه در طول این دو سال نیز شاهد هرچه بهتر برگزار شدن این مناظرات رضوی در سطح استان بودیم و هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در ادامه اظهار کرد: باتوجه به همکاری فشرده و تعاملات بی وقفه مدیران دستگاه های اجرایی در این مسیر و برگزاری باشکوه تر این همایش ما نهایت تقدیر و قدردانی را از تمامی عزیزانی که فرهنگ و ارشاد اسلامی استان را در این مسیر یاری کردند داریم.

اختتامیه دومین "جشنواره ملی نمادهای شهری رضوی" در قم
facebook google telegram twitter whatsApp