طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیروایت مصباح از اختلافش با آیت الله مهدوی کنی
مراسم سالگرد درگذشت آیت الله مهدوی کنی

آیت الله مصباح یزدی گفت: خدا می داند و شاهد است که حقیر آیت الله مهدوی کنی را همانند چشمانم دوست داشتم منتهی برای داشتن چنین علاقه ای نیاز نبود که ایشان، همانند من فکر کند و نظر من را تکرار کند.


انتخابات ریاست جمهوری 96 پایگاه خبری انتخاب: آیت الله مصباح یزدی گفت: خدا می داند و شاهد است که حقیر آیت الله مهدوی کنی را همانند چشمانم دوست داشتم منتهی برای داشتن چنین علاقه ای نیاز نبود که ایشان، همانند من فکر کند و نظر من را تکرار کند.

آیت الله مصباح یزدی در پاسخ به سئوالی در مورد اختلافش با آیت الله مهدوی کنی گفت: نفس اختلاف نظر بین انسان ها طبیعی و حتی مفید است. قرار نیست درباره روش های پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی همه ما مثل هم فکر کنیم و هرکس یک روش را انتخاب کند و دیگران هم بگویند فقط آن روش صحیح است.

وی با بیان اینکه همه از اردات و علاقه خاص حقیر به آیت الله مهدوی کنی مطلع بوده و هستند، گفت: حقیر با آیت الله مهدوی کنی سال ها در مدرسه حجتیه همسایه بودیم و سال ها در دوران طلبگی باهم دوستی داشتیم؛ خدا می داند و شاهد است که حقیر، آیت الله مهدوی کنی را همانند چشمانم دوست داشتم و به ایشان اردت قلبی داشتم منتهی برای داشتن چنین علاقه ای نیاز و لزومی نبود که ایشان همانند من فکر کند و نظر من را تکرار کند اصلاً اینطوری نیست و نباید باشد.

آیت الله مصباح یزدی، آیت الله مهدوی کنی را یار و همراهی صدیق و ولایتمدار برای امام راحل و مقام معظم رهبری توصیف کرد و گفت: آیت الله مهدوی از بزرگان انقلاب و یاران وفادار به امام راحل بود که وفاداریشان به مقام مظعم رهبری تا آخر عمر مبارکشان ادامه داشت.

منزل پدری آیت الله مهدوی کنی در معرض تخریب قرار دارد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات