طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیمهمانان ویژه ترامپ و کلینتون در مناظره سوم
سومین مناظره انتخاباتی ترامپ و کلینتون چه زمانی برگزار خواهد شد؟

برادر ناتنی رئیس جمهور آمریکا امشب در آخرین دور از مناظرات انتخاباتی آمریکا حضور خواهند داشت اما از گزینه برادرش برای جانشینی حمایت نخواهد کرد.


انتخابات آمریکا خبرگزاری ایسنا: برادر ناتنی رئیس جمهور آمریکا امشب در آخرین دور از مناظرات انتخاباتی آمریکا حضور خواهند داشت اما از گزینه برادرش برای جانشینی حمایت نخواهد کرد.

روزنامه دیلی میل نوشت: ظاهرا مالک اوباما، برادر ناتنی باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا دعوت دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری این کشور را برای آنکه در مناظرات امشب مهمان وی باشد، پذیرفته است.

مالک اوباما پیشتر علنا حمایت خود را از نامزدی ترامپ برای کاخ سفید اعلام و خشم خود را نسبت به اینکه برای کنوانسیون ملی دموکرات ها دعوت نشده، ابراز کرد.

وی به شبکه بی بی سی گفته بود: اینکه هیچ یک از اعضای خانواده کنیایی اوباما در کنوانسیون ملی دموکرات ها کمپانی نداشتند، بسیار ناامید کننده و تا حدودی ریاکارانه است.

مالک در مناظره انتخاباتی امشب در کنار مهمان دیگر ترامپ یعنی پت اسمیت، مادر شون اسمیت که در بنغازی کشته شد، خواهد نشست.

پت اسمیت تابستان امسال در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان سخنرانی کرد. ترامپ علاوه بر دعوت از مهمان هایش برای تحت فشار گذاشتن هیلاری کلینتون، رقیب دموکراتش، وی را نیز در جریان کمپینی به سخره گرفت.

ترامپ عصر سه شنبه در بین طرفدارانش در ایالت کلرادو گفت: هیلاری فردی خوش خواب است، در حالی که من مرد کار هستم. او همین شیوه را در کاخ سفید نیز پیش می گیرد.

البته کلینتون نیز بی کار نمانده و مهمان هایی را برای مناظره امشب دعوت کرده که گذشته های سختی با ترامپ داشته اند.

مارک کیوبن، سرمایه گذار یهودی آمریکایی و صاحب تیم بسکتبال دالاس ماوریکس و مگ وایتمن، سرمایه گذار جمهوری خواه مهمانان هیلاری کلینتون خواهند بود.

کلینتون در مناظره با ترامپ پیروز شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات