طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیتصادف با مقامات دو تابعیتی در دولت
142واحد تولیدی از کمک های تسهیلاتی دولت تصادفار شدند

وزیر دادگستری گفت: اگر افراد دو تابعیتی در دولت وجود داشته باشند بادید بر کنار شوند و در صورت شناسایی آن ها اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

خبرگزاری ایسنا: وزیر دادگستری گفت: اگر افراد دو تابعیتی در دولت وجود داشته باشند بادید بر کنار شوند و در صورت شناسایی آن ها اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پور محمدی عصر امروز در حاشیه مراسم دومین سالگرد درگذشت آیت الله مهدوی کنی طی سخنانی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ملت ایران از صدر انقلاب تا کنون با دست اندازی ها و دخالت ها و نقض حقوق خود ش مواجه بوده است اظهار کرد:  ما از اول انقلاب تاکنون دخالت ها و نقض حقوق های خودمان شاهد بوده ایم اما این ملت پاسخشان را قاطع داده اند و ما محکم بر اهداف و آرمان های خودمان و منافع ملی مان ایستاده ایم و در راستای آن حرکت می کنیم.


وی ادامه داد:  قوه قضاییه بر اساس اقتضای نظام با قدرت عمل کرده است و کسی نمی تواند برای ما تعیین و تکلیف کند و اینها تنها خواسته و آرزوهای قدرت های غربی است که ابراز می شود چرا که نظام ما و مردم مان پیوسته بر مواضعشان تاکید کردند.

وزیر دادگستری هم چنین درباره تحقیق و تفحص مجلس از اموال مورد مناقشه ایران با آمریکا برای مقابله به مثل گفت: این موضوع مناقشه نیست و پرونده های زیادی در این باره وجود داشته است و بیش از 70، 80 میلیارد در محاکم ما تصویب شده که باید در این راه تلاش کنیم و این در حالی است که فضای دنیا در اختیارسلطه گران است.

وی در پایان درباره حالت دو تابعیتی ها در دولت گفت: اگر این افراد در دولت باشند باید برکنار شوند و در صورت شناسایی آن ها اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

غیرقانونی شمردن فعالیت های شیخ زکزاکی از سوی مقامات دولتی کادونا
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات