طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنری«شعله ور» با امین حیایی کلید خورد
حمید نعمت الله «شعله ور» را کلید می زند

در حالی که «رگ خواب» آخرین فیلم سینمایی حمید نعمت اله مراحل فنی را سپری می کند؛ نعمت اله تازه ترین فیلمش را در سکوت خبری مقابل دوربین برده است.

وب سایت فیلم نت نیوز: در حالی که «رگ خواب» آخرین فیلم سینمایی حمید نعمت اله مراحل فنی را سپری می کند؛ نعمت اله تازه ترین فیلمش را در سکوت خبری مقابل دوربین برده است.

حمید نعمت اله, امین حیایی, بازیگران ایرانی, شعله ور امین حیایی کلید خورد

حمید نعمت اله, بازیگران ایرانی, امین حیایی

در نخستین سکانس های فیلمبرداری فیلم سینمایی «شعله ور» که هفته گذشته در سکوت خبری در کرج شروع شده است. امین حیایی در گلخانه ای در کرج مقابل دوربین روزبه رایگا رفت.

امین حیایی به همراه پسرش دارا حیایی در تازه ترین فیلم حمید نعمت اله ایفای نقش می کند و به زودی بازیگران جدیدی به این پروژه اضافه خواهند شد.

فیلمبرداری «شعله ور» به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی در شهرهای تهران، آمل، زاهدان و زابل انجام خواهد شد.

فیلمنامه «شعله ور» توسط حمید نعمت اله و هادی مقدم دوست نوشته شده است. فیلمنامه ای که شنیده ها حاکی است حال و هوای بسیار متفاوتی با «آریش غلیظ»، فیلمنامه مشترک قبلی این زوج هنری دارد.

پیش از این شفیعی و نعمت اله در چندین فیلم تلویزیونی و سریال «حالت سفید» با هم همکاری داشته اند. تا کنون اسامی عوامل فیلم به طور رسمی منتشر نشده است. روزبه رایگا فیلمبردار و امیر حسین شجاعی عکاسی «شعله ور» را بر عهده دارند.

احتمالا «شعله ور» برای نمایش در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر آماده خواهد شد که در این صورت ممکن است حمید نعمت اله با دو فیلم در جشنواره امسال کمپانی کند.

عملیات ریل گذاری راه آهن خواف – هرات کلید خورد / شروع حرکت قطار خواف - سنگان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات