طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
طرح نجات محله در کرمان
شروع طرح تابستانه پلیس راهور دَر شهرستان هایِ کرمان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: طبق آمار اعلام شده افزون بر 10 میلیون نفر حاشیه نشین در کشور داریم.

قراردادی, آذرماه, نجات محله, طرح نجات محله کرمان

قراردادی, آذرماه, نجات محله, کرمان
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، حمید ذکاء اسدی گفت: واقعیت این است، افراد و خانواده هایی را در نقاط حاشیه شهر کرمان داریم که در معرض انواع مشکلات و آسیب های اجتماعی قرار گرفته اند.

وی با بیان اینکه نمی توان آمار دقیق حاشیه نشین را در این جلسه اعلام کرد، افزود : طبق آمار اعلام شده افزون بر 10 میلیون نفر حاشیه نشین در کشور داریم و در حواشی شهرها و کلانشهرها انواع و اقسام معضلات اجتماعی ازجمله اعتیاد و خرید و فروش مواد مخدر را شاهد هستیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: افرادی در نقاط حاشیه ، ساکن هستند که با فقر مادی و سایر گرفتاری ها دست به گریبان هستند.

ذکاء اسدی افزود : طرح نجات محله کرمان را به عنوان طرح نمونه در معاونت اجتماعی وزارت کشور مورد توجه قرار دادند و خواستند تا این طرح را دنبال کنیم و در صورتی که اقدامات انجام شده مثبت بود به سراسر کشور تعمیم پیدا کند.

وی خاطر نشان کرد: قراردادی بین وزیر کشور و وزیر راه و شهرسازی امضا شد و این موضوع مورد تاکید قرار گرفت که ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار تشکیل شود.

ذکاء اسدی گفت: وقتی که چند جلسه مربوط به معضلات اجتماعی با حضور مقام معظم رهبری در سال گذشته تشکیل شد در رده بندی این معضلات اعتیاد و حاشیه نشینی در صدر قرار گرفتند.

وی ابراز امیدواری کرد تا پایان آبان ماه امسال بتوانیم بازدیدی را به اتفاق مدیران و رسانه ها از شهرک ها و محلات پایلوت طرح نجات محله داشته باشیم که در زمینه رسیدن به اهداف طرح مذکور به موفقیت نسبی دست پیدا کنیم.

کرمان میزبان طرح استعدادیابی دو ومیدانی جنوب شرق ایران
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات