طاها پخش

مجازیاپراتور های مخابراتی در منتطقه آسیا در چه حالتی هستند؟
کاهش بهای نفت عربستان در آسیا و اروپا نمودار | اویل پرایس

از فعالیت کمپانی های مخابراتی در ماه سپتامبر، آمار و ارقامی به دست آمده که نشان می دهد کمپانی های فعال در منطقه آسیا-اقیانوسیه با سوددهی، کار خود را در ماه گذشته به پایان رسانده اند.

اقیانوسیه, سود دهی, اپراتور, اپراتور مخابراتی منتطقه آسیا وضعیتی

اقیانوسیه, سود دهی, اپراتور, مخابراتی, شرکت های فناوری و خدمات, منظقه آسیا
به نقل از خبرنگار دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ یکی از مهم ترین بازار های دنیا برای کمپانی های فناوری و خدمات، مربوط به منطقه آسیا- اقیانوسیه است که همین موضوع باعث شد تا اپراتورهای مخابراتی این منطقه به عنوان تعدادی از اپراتورهای فعال و پرسود دنیا مشغول به فعالیت شوند.


آمار و ارقام در ماه سپتامبر برای اپراتورهای آسیا-اقیانوسیه نشان می دهد پیشرفت مالی این صنایع در این بازار بزرگ داشته است. به طور مثال کمپانی تلکام آسیا-اقیانوسیه توانسته تا تنها در ماه سپتامبر به سودی برابر با ۳۷.۶ میلیون دلار دست پیدا کند که این رقم از نظر ماهانه و سالانه نشان دهنده حالت پیشرفت است.


لازم به ذکر است؛ رشد ماهانه سود این کمپانی برابر با ۲.۸۷ درصد و رشد سالانه آن برابر با ۲.۲۶ درصد بوده است البته سرمایه گذاری بسیار سنگینی در واحدهای تحقیقاتی این کمپانی انجام شده است که مسلما بازگشت سود سریع به همراه نخواهد داشت.

رویای پیروزی بر تیم کی روش در آسیا
facebook google telegram twitter whatsApp