طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیارتش در تدین نمونه است | امیر پوردستان
قصد تجاوز به کشوری را نداریم | امیر پوردستان

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران از لحاظ تدین در ظاهر و باطن نمونه است.

آجا, امیر پوردستان, تدوین, امیر پوردستان ارتش تدین نمونه

آجا, امیر پوردستان, تدوین, ارتش, سربازان ارتش
به نقل از حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع معاونین و روسای عقیدتی سیاسی مقیم تهران و پیشکسوتان ارتش گفت: ما نباید از دشمن تبعیت کنیم بلکه باید در برابر حرف زور و یاوه گویی چنین دشمنانی ایستادگی نماییم و برخلاف میل آنها حرکت کرده و در پیشبرد اهداف اسلامی خود کاملا هوشیار و آگاهانه عمل کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه ما باید اصلی ترین پیام امام حسین (ع) را الگوی رابطه با دشمنان خود قرار دهیم اظهار داشت: "هیهات منا الذله" پیامی بود که حضرت سیدالشهدا(ع) برای نسل های آینده به یادگار گذاشت. با رصد تاریخ متوجه خواهیم شد که در دوره های گذشته با تبعیت از دشمنان تمام اختیارات کشور در دست دشمنان قرار داشت. اما ما با الگوبرداری از کلام و پیام امام حسین(ع)، تدابیر حکیمانه امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری(حفظه الله) در عدم تبعیت از دشمن مقابل آن هاایستادگی خواهیم کرد.

وی با اشاره به نقش سازمان عقیدتی سیاسی در ارتش جمهوری اسلامی ایران اذعان داشت: فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) فرمودند: "امروز ارتش کشور ما یک ارتش متدین است "این سخن مقام معظم رهبری(حفظه الله) درست بودن راه سازمان عقیدتی سیاسی را بیان می کند که این مدال افتخاری است بر سینه ارتشیان زحمت کش و ولایت مدار.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان سخنانش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران از لحاظ تدین در ظاهر و باطن نمونه است و رابطه بین کارکنان و سربازان نشات گرفته از تدین پاک و خالص آن ها است.

صبحگاه مشترک یگان های نمونه ارتش
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات