طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فضای سبز زیبا و بدون بو در تصفیه خانه شهرک صنعتی بیرجند
بهره برداری از تصفیه خانه شهرک صنعتی شیراز

تصفیه خانه شهرک صنعتی بیرجند فضای سبز زیبا و بدون بوی نامطبوع دارد.

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛ مدیر عامل کمپانی خدماتی شهرک صنعتی در مصاحبه با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: تصفیه خانه شهرک صنعتی بیرجند فاضلاب صنعتی را با فرآیند لجن فعال و باکتری با رشد چسبنده تصفیه می کند که باعث می شود بوی نامطبوع فاضلاب در تصفیه خانه ایجاد نشود.

مهندس حاجی پور با بیان اینکه در این تصفیه خانه فاضلاب های صنعتی پس از تصفیه برای آبیاری فضای سبز استفاده می شود،افزود:فضای سبز ایجاد شده در تصفیه خانه و شهرک صنعتی که بیشتر درختان سوزنی برگ را در بر می گیرد مانند ریه های شهرک صنعتی عمل می کنند.

وی با بیان اینکه حدود 40 کارخانه در شهرک صنعتی به تصفیه خانه متصل هستند،گفت: کارخانه های دیگر یا در حال اتصال به تصفیه خانه هستند و یا در کارخانه،واحد پیش تصفیه دارند و از آب تصفیه شده در داخل کارخانه استفاده می کنند.

مدیر عامل کمپانی خدماتی شهرک صنعتی با بیان اینکه در این واحد تلفات بسیار اندک است،افزود: روزانه 150 متر مکعب فاضلاب صنعتی وارد این تصفیه خانه شده و همین میزان از تصفیه خانه خارج می شود.

مهندس حاجی پور آلاینده های این فاضلاب ها را شیمیایی و میکروبی دانست و گفت: آزمایش های روزانه،هفتگی و ماهانه بر پسآب تصفیه خانه انجام شده و سطح استاندارد آن سنجیده می شود.


تصفیه خانه, بیرجند خراسان جنوبی, فاضلاب, فضای سبز زیبا بدون بو تصفیه خانه شهرک صنعتی بیرجند

تصفیه خانه, بیرجند خراسان جنوبی, فاضلابفاضلاب, بیرجند خراسان جنوبی, تصفیه خانه, فضای سبز زیبا بدون بو تصفیه خانه شهرک صنعتی بیرجند


بیرجند خراسان جنوبی, فاضلاب, تصفیه خانه, فضای سبز زیبا بدون بو تصفیه خانه شهرک صنعتی بیرجند


ساخت مرحله دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی کاسپین بزودی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات