طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

دانستنی های علمیHTC Bolt نقش یک پرچم دار را بازی می کند
گوگل مپ فلسطین را از نقشه حذف کرد / پرچمدار کشور تونگا چه کاره است

محصول جدید HTC با تراشه ی اسنپ دراگون ۸۱۰ راهی بازار می شود. تراشه ی اسنپ دراگون ۸۱۰ روی پرچم دارهای سال گذشته قرار گرفت که البته کمی مشکلات گرمایی داشت و کاربران را به درد سر انداخت.

مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: می دانیم که HTC روی گوشی جدیدی با نام HTC Bolt کار می کند. در هفته ی گذشته هم کلی خبر از این محصول به بیرون درز کرده بودند. محصولی که شباهت هایی به HTC 10 دارد و با اندروید ۷٫۰ راهی بازار خواهد شد. حتی مشخص شده که جک ۳٫۵ میلی متری خروجی صدا هم ندارد. امروز یکسری اطلاعات جدیدتر از این تلفن همراه هوشمند به بیرون درز کرده است.

گوشی, موبایل, اچ تی سی, HTC Bolt نقش پرچم دار بازی

موبایل, اچ تی سی, گوشی

در این اطلاعات گفته شده که محصول جدید HTC با تراشه ی اسنپ دراگون ۸۱۰ راهی بازار می شود. تراشه ی اسنپ دراگون ۸۱۰ روی پرچم دارهای سال گذشته قرار گرفت که البته کمی مشکلات گرمایی داشت و کاربران را به درد سر انداخت. حتی دو کمپانی HTC و سامسونگ هم از این تراشه روی محصولات خودشان استفاده نکردند.

اچ تی سی, موبایل, گوشی, HTC Bolt نقش پرچم دار بازیگوشی HTC Bolt از یک صفحه نمایش ۵٫۵ اینچ با دقت عکس ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسل بهره می برد. سه گیگابایت رم دارد و از ۶۴ گیگابایت حافظه ی داخلی برخودار خواهد بود. البته شایعات به این موضوع اشاره می کنند که می توان با کارت حافظه میزان حافظه ی داخلی دستگاه را افزایش داد. در وضعیت کلی این گوشی از سخت افزار قابل قبولی بهره می برد. در حالی که پردازنده ی آن جدید نیست و مقدار رم آن می توانست کمی بالاتر باشد، با محصول خوبی سر و کار خواهیم داشت. محصولی که در نقش یک پرچم دار ظاهر خواهد شد.

موبایل, گوشی, اچ تی سی, HTC Bolt نقش پرچم دار بازی


بازیگر «شمعدونی» اَز تجربه بازی دَر نقش دختر مصدق می گوید
facebook google telegram twitter whatsApp