طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیباریک ترین لپتاپ دنیا بالاخره به بازار آمد
عکس های ایسر از باریک ترین لپتاپ جهان رونمایی کرد

ایسر باریک ترین لپ تاپ دنیا با نام سویفت۷ را منتشر کرد و گوی قدرت در این زمینه را از اچ پی اسپکتر ربود.

وب سایت کلیک: ایسر باریک ترین لپ تاپ دنیا با نام سویفت۷ را منتشر کرد و گوی قدرت در این زمینه را از اچ پی اسپکتر ربود.

لپ تاپ, تکنولوژی, ایسر, باریک لپتاپ دنیا بالاخره بازار آمد

ایسر, تکنولوژی, لپ تاپ


اگر اپل در حال جست و جو برای علت دیگری می گردد که چرا به تازگی سهمش از بازار کامپیوتر کمتر شده است، باید نگاهی به بازار کامپیوترهای ویندوز و رقابت میان آن ها بیندازد. روزی اپل در بازار لپ تاپ ها، باریک ترین و شیک ترین ها را داشت، که امروزه جای آن با لپ تاپ های ویندوزی عوض شده است. شش ماه پیش، اچ پی لپ تاپ اسپکتر را معرفی کرد که تنها ۰٫۴۱ اینچ ضخامت داشت و قابلیت های لوکس تری را نسبت به مک بوک اپل ارائه می داد.

در آن زمان، اچ پی، اسپکتر را به عنوان باریک ترین لپ تاپ دنیا تبلیغ کرد. اما در ماه اکتبر، اسیر ادعا کرد که این عنوان را از اچ پی دزدیه است و الآن این لقب متعلق به لپ تاپ سویفت۷ می باشد. این کمپانی توانسته ۰٫۰۲ اینچ از ارتفاع شاسی های آن کم کند. هر چند که وزن ۲٫۴۸ پوندی آن کمی عمده به نظر می رسد و آن را هنوز هم کمی سنگین تر از مک بوک اپل می کند.

همانند اسپکتر، سویفت۷ هم به وضوح دارای امکانات سخت افزاری رده بالا و طراحی مدرن است. ممکن است این لپ تاپ همانند اسپکتر پر زرق و برق نباشد، اما دارای بدنه آلومینیومی مات سیاه با فضای داخلی طلایی رنگ است. نخستین مدل سویفت۷ که SF713-51-M90J نام دارد، شامل یک پردازنده Core i5-7Y54 Lake Kaby با ۸ گیگابایت رم، یک درایو ۲۵۶ گیگابایتی، و یک صفحه نمایش ۱۳٫۳ اینچی با محافظ گوریلاگلس است. هم چنین دارای MU-MIMO 802.11 برای اتصالات Wi-Fi می باشد که طبق ادعای ایسر سه برابر عملکرد سریع تری نسبت به اوایرلس دارد، و این کمپانی اعلام کرده است که عمر باتری سویفت۷ تا ۹ ساعت خواهد بود.

علاوه بر این، با توجه به این که سویفت۷ کمی نازک تر از اسپکتر شده است، قیمت آن هم کمی کمتر است. قیمت آغاز اسپکتر ۱۱۶۹ دلار بود، در حالی که قیمت لپ تاپ ایسر ۱۰۹۹ دلار خواهد بود.

آیفون یک میلیاردی به بازار آمد / جوان ترین کاپیتان هواپیمایی دنیا
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات