طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریبازی محبوب موبایل مسابقه تلویزیونی می شود
عرضه بازی های محبوب پلی استیشن برای موبایل

بازی پرطرفدار موبایل «کندی کراش» در قالب مسابقه ای تلویزیونی از شبکه «سی بی اس» روی آنتن می رود. این مجموعه یک ساعته رقابت بین تیم های دو نفره را به عکس می کشد که در یک صفحه بازی غول آسا باید از سد موانع بگذرند و با پشت سر گذاشتن مراحل متفاوت به مقام قهرمانی «کندی کراش» می رسند.

وب سایت آی سینما: بازی پرطرفدار موبایل «کندی کراش» در قالب مسابقه ای تلویزیونی از شبکه «سی بی اس» روی آنتن می رود. این مجموعه یک ساعته رقابت بین تیم های دو نفره را به عکس می کشد که در یک صفحه بازی غول آسا باید از سد موانع بگذرند و با پشت سر گذاشتن مراحل متفاوت به مقام قهرمانی «کندی کراش» می رسند. جذاب آن که بینندگان این مسابقه تلویزیونی این گزینه را در اختیار دارند که به طور همزمان، از داخل خانه بازیکنان را همراهی کنند و درگیر بازی شوند.

بازی موبایل, کندی کراش, بازی, بازی محبوب موبایل مسابقه تلویزیونی

بازی, بازی موبایل, کندی کراش


 گلن گلر مدیر بخش سرگرمی شبکه «سی بی اس» در گفت وگوی اخیر خود با «ورایتی» توضیح داد: «ما از هواداران پر و پا قرص «کندی کراش» هستیم و مثل خیلی ها، «عجله» رسیدن به مرحله بعدی بازی را خوب می شناسیم.»

کوین بگز رییس استودیوی تلویزیونی «لاینزگیت» نیز در این باره یادآور شد: «ما همیشه می دانستیم یک برنامه تلویزیونی مفرح و فوق العاده جالب به لحاظ فیزیکی و بصری براساس این بازی تولید خواهیم کرد.» تاریخ پخش این مسابقه تلویزیونی هنوز مشخص نیست.

تصویر تغییر پروفایل بازیگر زن به نماد محبوب استقلالی ها اینستاپست
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات