طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

فرهنگی و هنریحمله ستاره پینک فلوید به اسراییل و ترامپ
بندیکت کامبربچ با ستاره پینک فلوید روی صحنه

راجر واترز ستاره گروه «پینک فلوید» در افتتاحیه فستیوال موسیقی «سفر بیابان» در ایندوی کالیفرنیا از «دونالد ترامپ» و «اسراییل» برای ظلم و ستمی که در حق مردم فلسطین می شود شدیدا انتقاد کرد.

خبرگزاری فارس: راجر واترز ستاره گروه «پینک فلوید» در افتتاحیه فستیوال موسیقی «سفر بیابان» در ایندوی کالیفرنیا از «دونالد ترامپ» و «اسراییل» برای ظلم و ستمی که در حق مردم فلسطین می شود شدیدا انتقاد کرد.


راجر واترز, موسیقی, خواننده های مشهور, حمله ستاره پینک فلوید اسراییل ترامپ

خواننده های مشهور, موسیقی, راجر واترز


واترز در حضور هزاران نفر در این فستیوال موسیقی گفت:"نمی گذارم این لحظه از دستم برود مگر اینکه عشقم را نثار برادران و خواهرانی کنم که در کنار برادران و خواهران فلسطینی خود در مقابل اسراییل می ایستند و از بایکوت، عدم سرمایه گذاری و تحریم این رژیم حمایت می کنند.

راجر واترز در کنسرت هفته گذشته خود نیز آهنگ «چرا خوبی غالب نیست» را که سال 2004 در مورد جورج بوش و محکوم کردن جنگ عراق خلق کرده بود را اجرا کرد. وی سبعد آهنگ «خوک» را اجرا کرد و هم زمان بالنی با عکس یک خوک بزرگ پدیدار شد که طرف دیگر آن تصویر صورت ترامپ را نشان می داد که رویش نوشته بود، جاهل، دروغ گو، نژادپرست، منحرف جنسی و ترامپ و دیوارش!

پینک فلوید یک گروه موسیقی راک انگلیسی است که در لندن بنیان نهاده شد. این گروه یکی از تأثیرگذارترین گروه های موسیقی راک انگلیسی است که توانست با موسیقی پراگرسیو و سایکدلیک، اشعار فلسفی با معانی بسیار عمیق، استفاده از تجربیات صوتی و خلق اجراهای زنده استادانه، به موفقیت بین المللی دست یابد و به یکی از محبوب ترین و تأثیرگذارترین گروه های موسیقی عامه پسند تبدیل شود. پینک فلوید در سال 1965 توسط دانشجویان سابق، سید برت، نیک میسن، راجر واترز و ریچارد رایت، تشکیل شد. دیوید گیلمور در دسامبر 1968 به عنوان پنجمین عضو به گروه پیوست. «دیوار» یکی از مهم ترین تک آهنگ های موسیقی راک و این گروه است که در جهان بسیار شناخته شده است.

حمله ترامپ به کلینتون بعد از انفجار نیویورک
facebook google telegram twitter whatsApp