طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بیان اصول استقامت و پایداری،وظیفه اصلی آزادگان
شروععملیات رفع موانع زهکش اصلی دشت آزادگان

وظیفه اصلی آزادگان در جامعه امروز،بیان اصول استقامت و پایداری در میان جوانان و آشنایی آنها با اسطوره های مقاومت و صبر است.

بیرجند خراسان جنوبی, استقامت, نماینده ولی فقیه, بیان اصول استقامت پایداریوظیفه اصلی آزادگان

بیرجند خراسان جنوبی, استقامت, نماینده ولی فقیه

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند؛نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی صبح امروز در دیدار با جانبازان و ایثارگران استان گفت:هدف اصلی استکبار از گذشته تاکنون برای همه مسلمین چه شیعه و چه سنی و در هر جای جهان،از بین بردن استقامتشان بوده است و خواهان این هستند که مسلمانان به تبعیت آنها درآیند.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی افزود:تنها راه مقابله با دسیسه های دشمن بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری جهاد کبیر است، چرا که عمل به جهاد کبیر به ما می آموزد که از دشمن تبعیت نکنیم و اگر این امر حاصل شود در واقع دشمن هیچ کاری از دستش برنخواهد آمد.

وی گفت: دشمنان برای همه ی مسلمانان برنامه ریزی کرده و با برنامه های ممتد کمر به قتل ما بسته و علاج این راه استقامت است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از مرحوم حجت الاسلام ابوترابی به عنوان مظهر صبر و استقامت یاد کرد و افزود: شما شاگردان آن مکتب هستید.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی افزود: امروز مسأله اصلی جوانان ما اشتغال، ازدواج و حل مسائل معیشتی بوده و بهتر است شادی جوانان ما با ایجاد شغل برای آنها رقم بخورد تا با برگزاری کنسرت های مختلف.

وی گفت: دلیل شکنجه های عمده عراقی ها تضعیف آزادگان از نظر روحی و اعصاب بود و آزادگانی که برگشتند اخلاق و سخنانشان سند است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود:کلمه ی توحید هزینه بردار است و کسانی که در برابر بت پرستی ها از کلمه ی لا اله الا الله دفاع کردند،شکنجه و آواره شدند و این جریان همواره نیازمند پایداری بر حق و عقل است.

حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی با بیان اینکه مسئله ی هسته ای بهانه است و تسلیم شدن مسئله ی اصلی است ،اظهار کرد:دشمنان در صورتی با ما کنار می آیند که دست از آنچه می خواهند برداریم.

وی گفت:دشمنان برای همه ی مسلمانان برنامه ریزی کرده و با برنامه های ممتد کمر به قتل ما بسته و علاج این راه استقامت است.

این دیدار با پیشنهادهای جمعی از نمایندگان این قشر در محضر ولی فقیه همراه و هدیه ای حاوی ۲۰ دستور از مرحوم حجت الاسلام ابوترابی به رسم یادبود به ایشان تقدیم شد.

آلمان اصلی ترین مشتری شیرین بیان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات