طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیجدیدترین تریلر بازی Titanfall 2 را ببینید
جدیدترین مدل های کیف را ببینید

کمپانی بازی سازی «الکترونیک آرتز»، تهیه کننده ی بازی تایتان فال (Titanfall)، تریلر جدیدی از قسمت دوم این بازی منتشر کرده است. تریلر جدید تایتان فال ۲ بخش داستانی و تک نفره ی این بازی را به عکس می کشد.

مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: کمپانی بازی سازی «الکترونیک آرتز»، تهیه کننده ی بازی تایتان فال (Titanfall)، تریلر جدیدی از قسمت دوم این بازی منتشر کرده است. تریلر جدید تایتان فال ۲ بخش داستانی و تک نفره ی این بازی را به عکس می کشد.

الکترونیک آرتز, تریلر, ویدئو, جدیدترین تریلر بازی Titanfall ببینید

ویدئو, تریلر, گیم, الکترونیک آرتز


داستان تایتان فال ۲، قصه ی شخصیتی به اسم «جک کوپر» را دنبال می کند. جک کوپر یک پیاده نظام است، اما امیدوار است تا روزی بتواند خلبان یک تایتان شود. می توانید حدس بزنید که او به زودی به آرزوی اش می رسد و یک تایتان کلاس Vanguard به دست می آورد. در طی داستان تایتان فال ۲، جک کوپر و تایتان اش باید با هماهنگی کامل مبارزه کنند و زنده بمانند.

همانطور که احتمالا می دانید، سازندگان بهترین قسمت های مجموعه بازی های «ندای وظیفه» یا همان Call of Duty بازی تایتان فال ۲ را می سازند. «وینسنت زمپلا» و «جیسون وست»، کارگردان و موسسان استودیوی Infinity Ward بودند؛ استودیویی که بازی هایی مثل Call of Duty 2، Call of Duty 4 و Modern Warfare را ساخته است. این طور که به نظر می رسد، تایتان فال ۲ هم قرار است صحنه هایی اکشن و بسیار سینمایی داشته باشد.

تایتان فال ۲ قرار است در روز ۲۸ اکتبر سال جاری میلادی (۷ آبان) روی پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن۴ و رایانه های شخصی عرضه شود. می توانید در ادامه، تریلر بخش داستانی بازی را ببینید.

 در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی عکس زیر کلیک کنید:

ویدئو, الکترونیک آرتز, تریلر, جدیدترین تریلر بازی Titanfall ببینید


جدیدترین عکس های بازیگران سریال آمین
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات