طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بدهی میلیاردی بیمه به کشاورزان دزفولی
بدهی میلیاردی بیمه سلامت به دانشگاه علوم پزشکی دزفول

مسئول عمران و برنامه ریزی فرمانداری دزفول از بدهی میلیاردی بیمه به کشاورزان دراین شهرستان خبرداد.

سیل, خسارت, بدهی, بدهی میلیاردی بیمه کشاورزان دزفولی

سیل, خسارت, بدهی, کشاورزی, میلیاردی, خوزستان, دزفول
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، فریدون روغنی زادگان ، مسئول عمران و برنامه ریزی فرمانداری دزفول با بیان اینکه کشاورزان این شهرستان از سال 93 تاکنون یکهزار میلیارد ریال از بیمه طلب دارند گفت: این مطالبات با پیگیری استاندار خوزستان بزودی پرداخت می شود.

وی افزود: فهرستی از خسارت وارده به بخش کشاورزی دزفول با نظارت جهاد کشاورزی و کارگروه محلی از سوی بانک های عامل تعیین و به مدیریت بحران استان و کشور ارسال شده است .
روغنی زادگان بیان داشت: طبق محاسبه و ارزیابی صورت گرفته کشاورزان دزفول در سال زراعی 94-93 بالغ بر 400 میلیارد ریال و در سال 95 نیز رقمی معادل 600 میلیارد ریال از بیمه طلب دارند .
وی اظهار کرد: استاندار خوزستان برای حل این موضوع و پرداخت خسارت ناشی از سیل و مطالبات کشاورزان از بیمه به صورت مستقیم از طریق معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه وارد عمل شده است.

روغنی زادگان با اشاره به اینکه مطالبات کشاورزان با پیگیری استاندار در هفته آینده پرداخت می شود بیان داشت:خسارت دیدگان ناشی از حوادث غیرمترقبه شامل کشاورزان ،دامداران واحدهای مرغداری و دیگر زیرمجموعه های بخش کشاورزی می باشند.

رئیس عمران و برنامه ریزی فرمانداری ویژه دزفول گفت:طبق ابلاغ صادره از سوی استاندار خوزستان،کلیه بانک های عامل موظف اند در مدت 2 هفته دستورالعمل این آئین نامه را اجرایی کنند.

طلب 12 میلیاردی عشایر از بیمه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات