طاها پخش

راه اندازی سامانه پشتیبانی آنلاین شهرداری تبریز
راه اندازی سامانه آنلاین صدور مجوز ساختمان در شهرداری کابل

سامانه پشتیبانی آنلاین شهرداری تبریز به همت کارشناسان سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز راه اندازی شد.

تبریز, سامانه پشتیبانی, آذربایجان شرقی, اندازی سامانه پشتیبانی آنلاین شهرداری تبریز

تبریز, سامانه پشتیبانی, آذربایجان شرقی, اطلاعات شهری, آنلاین شهرداری

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛مدیر عامل سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز در گفت وگو با خبرنگاران گفت: سامانه پشتیبانی آنلاین در راستای مدیریت مسائل پشتیبانی سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری شهرداری با هدف کاهش تماس تلفنی و مدیریت تماس های تلفنی در سازمان آمار و فناوری اطلاعات راه اندازی شد.

رضا پاک نهادافزود: بدین صورت که کاربران سیستم های کامپیوتری از این بعد برای طرح مشکلات خود به جای تماس های تلفنی و مکاتبات می توانند در این سامانه وارد شده و مشکلات خود را به بخش مربوطه نقل از کرده و در آن واحد کارشناسان سازمان از طریق همین سامانه پاسخگوی مشکلات آنها باشند.

وی گفت: از بزرگترین ویژگی های این سامانه می توان به امکان پیگیری درخواست ها اشاره کرد به طوری که هر درخواستی در این سامانه تحت عنوان «درخواست» که از سوی کاربران وارد می شود در بخش کاربری لیست شده و امکان پیگیری داشته و می توان از جزئیات درخواست ارسال شده و پاسخ های ارائه شده از سوی کارشناسان سازمان مطلع شد.

وی ادامه داد: این سامانه یکی از برترین سامانه های متن باز پشتیبانی آنلاین در جهان می باشد که به همت کارشناسان سازمان بومی سازی، نصب و راه اندازی گردیده و امیدواریم با شروع فعالیت این سامانه شاهد ساماندهی پشتیبانی فنی و درخواست های ارسال شده برای پشتیبانی در تمامی بخش های کاری این سازمان باشیم.

پاک نهاد تصریح کرد: سامانه پشتیبانی آنلاین شهرداری تبریز بعد از طی مراحل آزمایشی خود، به میزبانی مرکز داده شهرداری تبریز آماده ارائه خدمت در شبکه داخلی شهرداری و اینترنت می باشد.راه اندازی سامانه جامع حفاری در شهرداری ارومیه
facebook google telegram twitter whatsApp