طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تصویر ارسال و پیام غیر اخلاقی به بهانه آشنایی
پیام تبریک رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور به مناسبت روز خبرنگار

رئیس پلیس فتا انتظامی استان از بازداشت عامل مزاحمت در فضای مجازی خبر داد.

پیام, ارسال, غیر اخلاقی, ارسال پیام غیر اخلاقی بهانه

پیام, ارسال, غیر اخلاقی, کرمانشاه

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ سرهنگ "علی کریمی" در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی شکایت دختر خانم جوانی مبنی بر اینکه شخصی ناشناس در شبکه اجتماعی تلگرام با ارسال تصاویر و پیام های غیراخلاقی و درخواست های نامتعارف برای وی ایجاد مزاحمت کرده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام بررسی های فنی و تحقیقات گسترده فردی را در این زمینه شناسایی و بعد اخذ مجوز از مقام قضائی، متهم را بازداشت و تجهیزات دیجیتال وی را به آزمایشگاه ادله این پلیس منتقل کرده و مورد بررسی قرار دادند که مدارک جرم از تجهیزات وی استخراج شد.
این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: در تحقیقات مقدماتی متهم به جرم خود معترف و انگیزه خود را فقط آشنایی و دوستی با شاکیه اعلام کرد.
سرهنگ کریمی با اشاره به اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شد، گفت: بعضی از افراد با سوءاستفاده از فضای مجازی با این تصور که هرگز شناسایی نمی شوند اقدام به ایجاد مزاحمت برای دیگران می کنند اما این افراد باید بدانند در صورت شکایت، پلیس فتا آنها را شناسایی و بازداشت خواهد کرد.
وی افزود: کاربران توجه داشته باشند در صورتی که شخصی اقدام به مزاحمت برای آنها نمود ابتدا وی را بلاک کرده و اگر مزاحمت ها ادامه داشت حتماً با کارشناسان ما در پلیس فتا با شماه تلفن 083-2188189 تماس و مشکل خود را بیان کنند، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات سایبری همشهریان عزیز می باشند.

عکس های فیلتر غیر اخلاقی یاهو با استفاده از هوش مصنوعی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات