طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
کشف 480 کیلوگرم موادمخدر در مهرستان
کشف بیش از 153 کیلوگرم موادمخدر در فارس

فرمانده انتظامی مهرستان از کشف 480 کیلوگرم مواد مخدر در یک عملیات موفق پلیس در این شهرستان خبر داد.

مهرستان, موادمخدر, کشف, کشف کیلوگرم موادمخدر مهرستان

مهرستان, موادمخدر, کشف

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان.، علیرضا یوسفی اظهار کرد: در پی کشف خبری مبنی بر اینکه تعدادی از قاچاقچیان قصد جابه جایی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را دارند، بلافاصله ماموران با همکاری تیم های عملیاتی استان، بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامی مهرستان افزود: ماموران با استفاده از اطلاعات به دست آمده منطقه را تحت مراقب قرار دادند و قاچاقچیان که خودروهای پلیس را از دور شناسایی کرده بودند، قبل از رسیدن ماموران به محل جابه جایی مواد مخدر، محموله مواد را رها کرده و با استفاده از ناهمواری های زمین به کوه های اطراف متواری شدند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودروی قاچاقچیان مقدار 480 کیلوگرم حشیش که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف کردند.

وی گفت: ماموران بعد از اقدامات عملیاتی و بررسی های تخصصی،موفق به بازداشت یک قاچاقچی در این زمینه شدند.این قاچاقچی بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی مهرستان تاکید کرد: نیروی انتظامی در مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیدت فعالیت کرده و در این راستا همکاری مردم نیز می تواند در موفقیت پلیس بیش از پیش موثر باشد.کشف بیش از ۱۰ کیلوگرم موادمخدر
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات