طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیعکس های قاتلی به نام سلفی !
سلفی و امضا گرفتن هواداران از سه نامزد بهترین بازیکن فصل فیلم

اخبار عجیب و غریبی که این روزها در مورد حوادث منجر به مرگ و اتفاقات بدی که برای سلفی گیران در گوشه و کنار دنیا اتفاق می افتد، بسیار عمده بوده است.

به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اوبر گیزمو، اخبار عجیب و غریبی که این روزها در مورد حوادث منجر به مرگ و اتفاقات بدی که برای سلفی گیران در گوشه و کنار دنیا اتفاق می افتد، بسیار عمده بوده است.

سلفی های مرگبار, اتفاقات بد برای سلفی گیران, اخبار عجیب و غریب, قاتلی نام سلفی !

سلفی های مرگبار, اتفاقات بد برای سلفی گیران, اخبار عجیب و غریب, عکس سلفی خطرناک


در همین رابطه اخیرا 3 جوان که با هم دوست بوده اند برای گرفتن تصویر سلفی در جلوی یک هواپیما در وسط یک جاده توقف می کنند. اما وقتی که آنها سرگرم گرفتن تصویر بودند، ناگهان یک کامیون بارکش با آنها تصادف کرده و فاجعه ای به بار می آید. یکی از آنها که چند لحظه پیش از حادثه از سر راه کناررفته بوده زنده می ماند اما 2 نفر دیگر که به خوش شانسی او نبوده اند، کشته می شوند. به گفته راننده کامیون، جاده خیلی تاریک بوده و چون 2 جوان نگون بخت دراز کشیده بوده اند، راننده نتوانسته است آنها را ببیند.

سلفی های مرگبار, اخبار عجیب و غریب, سلفی های مرگبار, قاتلی نام سلفی !به هر حال با آنکه بعد از تصادف راننده به اورژانس زنگ می زند، اما دیگر خیلی دیر شده بوده و 2 جوان مصدوم جان می دهند. البته این نخستین باری نیست که ما می شنویم سلفی مردم را به درد سر می اندازد. چند وقت پیش هم برخورد صاعقه به مونوپاد سلفی یک مرد موجب مرگ او شده بود.

سلفی های مرگبار, اتفاقات بد برای سلفی گیران, تصویر سلفی خطرناک, قاتلی نام سلفی !در یک حادثه دیگر هم یک مرد که با گذاشتن اسلحه پر بر روی سرش سلفی می گرفته اشتباهی به جای این که دکمه شاتر را فشار دهد، به صورت اتفاقی ماشه اسلحه پر را می چکاند و به سر خودش شلیک می کند. از این ماجراها این نتیجه را می گیریم، در موقعی که تصویر سلفی می گیرید مراقف خودتان و اتفاقات محیط اطرافتان نیز باشید تا خدای نکرده بلایی سرتان نیاید.

تصویر سلفی خطرناک, اخبار عجیب و غریب, تصویر سلفی خطرناک, قاتلی نام سلفی !


سلفی های مرگبار, اتفاقات بد برای سلفی گیران, اخبار عجیب و غریب, قاتلی نام سلفی !


اخبار عجیب و غریب, اتفاقات بد برای سلفی گیران, اخبار عجیب و غریب, قاتلی نام سلفی !


اتفاقات بد برای سلفی گیران, اخبار عجیب و غریب, تصویر سلفی خطرناک, قاتلی نام سلفی !


سلفی های مرگبار, اخبار عجیب و غریب, اتفاقات بد برای سلفی گیران, قاتلی نام سلفی !منبع: جام جم آنلاین

نامه عجیب وَ باورنکردنی بهروز افخمی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات