طاها پخش

تبلیغ درکار
بازداشت رمالِ جن گیر توسط پلیس مهرستان تصویر
خبر بازداشت ماهی گیران ایرانی توسط عربستان تایید شُد

فرمانده انتظامی شهرستان مهرستان از بازداشت یک رمال درمهرستان خبرداد.

فرمانده انتظامی, رمال جن گیر, بازداشت رمال, بازداشت رمال جن گیر توسط پلیس مهرستان

فرمانده انتظامی, رمال جن گیر, دستگیری رمال, زاهدان, دعا نویس

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان؛سرهنگ علیرضا یوسفی در تشریح جزئیات این خبر گفت : در پی کسب نقل ازات مردمی مبنی بر اینکه فردی در یکی از روستا های این شهرستان با رمالی و امر دعانویسی و فریب مردم و تجویز دعا ، اقدام به اغفال آنان می کند، ماموران پلیس امنیت عمومی پرونده وی را در دستور کار خود قرار دادند.


وی ادامه داد : با تکمیل تحقیقات به دست آمده اقدامات ویژه پلیسی جهت بازداشت متهم و با شناسایی محل های اختفاء وی، سرانجام متهم بازداشت و در تحقیقات انجام گرفته به کلاهبرداری از شهروندان با بهانه دعانویسی و رمالی با شگردهای متفاوت اعتراف کرد.


سرهنگ یوسفی اظهار داشت : این کلاهبردار بعد از شناسایی سوژه های خود و بررسی و تحقیق در مورد زندگی آنها از افراد محل و همسایگان ، با در اختیار داشتن اطلاعات فردی ، از سوژه ها خود ، اقدام به تجویز دعا و تعویز و سوء استفاده از باورهای دینی مردم می کرد.


فرمانده انتظامی شهرستان مهرستان در ادامه با اشاره به اینکه این متهم تحویل مراجع قضایی شد خاطر نشان کرد : افراد کلاهبردار با دادن وعده ازدواج ، تامین شغل ، حل مشکلات ، دادن گذرنامه و گواهینامه و .. .قصد کلاهبرداری را دارند که شهروندان باید با هوشیاری بعد از اطمینان از نیت پلید طرف مقابل، مراتب را سریع به مراکز ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.بازداشت 153 سارق و زورگیر توسط پلیس فیلم / انهدام 35 باند سرقت در پایتخت
facebook google telegram twitter whatsApp