طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیمشارکت 41 درصدی مردم در سرشماری اینترنتی
مشارکت 16 درصدی مردم استان اردبیل در سرشماری اینترنتی

رئیس مرکز آمار گفت: تا ساعت 10 امروز، بیش از 41 درصداز مردم به صورت اینترنتی در سرشماری کمپانی کرده اند و با توجه به استقبال خوب مردم این سرشماری تا سه روز تمدید شد.

مشارکت مردم در سرشماری, پارسا رئیس مرکز آمار, سرشماری نفوس و مسکن, مشارکت درصدی مردم سرشماری اینترنتی

مشارکت مردم در سرشماری, پارسا رئیس مرکز آمار, سرشماری نفوس و مسکن, اخبار سیاسی

به نقل از خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، امید علی پارسا رئیس مرکز آمار کشور در حاشیه افتتاحیه سرشماری نفوس و مسکن به صورت میدانی و عملیاتی با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار ثبت نام کنندگان اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن گفت: تا ساعت 10 امروز 33 میلیون نفر که بیش از 41 درصد می شود به صورت اینترنتی در سرشماری کمپانی کرده اند و با توجه به استقبال خوب مردم این سرشماری تا سه روز تمدید شد.

وی افزود: در طول این سه روز سرشماری به صورت اینترنتی و حضوری انجام می شود اما از روز شنبه سرشماری به صورت اینترنتی نخواهد بود.

پارسا تأکید کرد: مأموران آمار ظرف 30 روز به درب منازل مردم مراجعه می کنند و در این سرشماری یک ایرانی نباید از قلم بیافتد و همه مردم موظف اند پاسخ صریحی به مأموران آمار ارائه دهند.

وی اضافه کرد: مردم موظف اند مدارک هویتی از جمله شناسنامه، کدپستی و اطلاعات متراژ خانه را به این مأموران ارائه دهند مأ موران آمار دارای جلیقه و حوله گرام و کارت مرکز آمار در درب منازل حضور خواهند داشت و قابل شناسایی اند.

پارسا در ادامه با اشاره به سرشماری اینترنتی مردم کشور گفت: استان های خراسان شمالی، جنوبی، سمنان و بوشهر به طور نسبی در سرشماری اینترنتی به خوبی پیش رفتند و در 24 استان تا روز گذشته در ثبت نام اینترنتی به حد نصاب رسیدند اما استان تهران هنوز به حد نصاب خود نرسیده چرا که از تهران توقع زیادی داریم.

در ادامه ترکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی تهران درباره ثبت نام مردم تهران در سرشماری اینترنتی گفت: تا امروز حدود یک میلیون و 300 هزار خانوار تهرانی اینترنتی ثبت نام کردند و تا تمدید روز جمعه طبیعتا تهران بالاتر از حدنصاب خواهد بود که البته تا الان به حدود 30 درصد می رسد.


مشارکت 90 درصدی مردم آمل در سرشماری اینترنتی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات