طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانشجویان علوم پزشکی اهواز، خادم زائران اربعین
شروع به کار هفدهمین کنگره پژوهشی سالانه دانشجویان علوم پزشکی کشور

دانشجویان علوم پزشکی اهواز در موکب های اربعین خدمات رسانی می کنند.

دفاتربسیج, پیاده روی, خدمت رسانی, دانشجویان علوم پزشکی اهواز خادم زائران اربعین

دفاتربسیج, پیاده روی, خدمت رسانی, زائر اربعین, مسائل بهداشت, اهواز, حوزه سلامت, خوزستان, علوم پزشکی
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز،مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، با اشاره به فعالیت 10 کانون دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز، اظهار کرد: این کانون ها برنامه ریزی یک ساله خود را انجام داده و به تناسب رویدادها و مناسبت ها فعالیت هایی را به طور منظم برگزار خواهند کرد؛ به خصوص در ایام محرم و صفر هیأت دانشجویی محبان اهل بیت (ع) بیشتر فعال بوده و در حال برنامه ریزی برای اربعین حسینی در عراق است.

دکتر فرهاد حمزه لوئی، تصریح کرد: برگزاری مراسم های سوگواری امام حسین (ع) برای دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه، برگزاری تئاترهای میدانی پیرامون عاشورا در خوابگاه های دانشجویی و مراسم مرثیه خوانی و قرائت ادعیه در مرز فکه با اعزام دانشجویان از اهم برنامه های دانشگاه در ایام محرم بوده است.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با بیان این که امسال اعزام دانشجویان به پیاده روی اربعین در عراق به طور متمرکز توسط بسیج دانشجویی انجام می شود، گفت: دانشگاه ها به تناسب امکانات و درخواست این سازمان در برپایی هرچه بهتر این مراسم مشارکت خواهند داشت.

حمزه لوئی با اشاره به وظایف دانشگاه علوم پزشکی اهواز در پیاده روی اربعین تصریح کرد: یکی از وظایف دانشگاه ارایه خدمات از طریق اورژانس های 115 و بیمارستان مستقر در منطقه به زائران است؛ همچنین کارشناسان بهداشت دانشگاه بر مسائل بهداشت محیط و طبخ غذا در این نقاط نظارت می کنند.

وی افزود: دانشگاه همسو با ادارات دیگر در موکب ها نیرو مستقر خواهد و در حوزه سلامت به ارایه خدمات می پردازد که البته این خدمات از طریق دانشجویان ارایه می شود؛ بر این اساس دانشجویان علاقه مند به مشارکت در این برنامه می توانند برای اعلام آمادگی و ثبت نام خود به دفاتر بسیج دانشجویی مراجعه کنند.

تسهیلات جدید دانشجویان پردیس علوم پزشکی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات