طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشگاه نقش دنیا هفته آینده به بهره برداری می رسد
بهره برداری ازورزشگاه نقش دنیا تا ۲۰ روز آینده

ورزشگاه نقش جهان، چهارشنبه هفته آینده با حضور معاون اول رئیس جمهور و با انجام یک بازی نمادین به بهره برداری می رسد.

اصفهان, نقش جهان, افتتاح, ورزشگاه نقش دنیا هفته آینده بهره برداری رسد

اصفهان, نقش جهان, افتتاح, ورزشگاه

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان اظهار کرد: پیش از ظهر امروز به همراه مدیرعامل کمپانی توسعه و تجهیز اماکن ورزشی و معاون عمرانی استاندار اصفهان، بازدیدی از ورزشگاه نقش دنیا داشتیم.

محمد سلطان حسینی افزود: چهارشنبه هفته آینده و هم زمان با سفر معاون اول رئیس جمهور به اصفهان، ورزشگاه نقش جهان به بهره برداری می رسد و در جریان بازدید امروز، هماهنگی های لازم برای امور باقی مانده پروژه انجام شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان تصریح کرد: تمایل داشتیم افتتاح ورزشگاه نقش دنیا با حضور تیم سپاهان در این ورزشگاه باشد اما این تیم برای دیدار با سایپا باید در تهران حضور داشته باشد و از این رو یک دیدار نمادین، بین دو تیم فوتبال در رده های پایه به انجام خواهد رسید.

وی بابیان اینکه بعد از حدود 20 سال دغدغه مردم اصفهان بابت این ورزشگاه رفع خواهد شد، تأکید کرد: طی دو سال گذشته با همکاری و مشارکت، استاندار اصفهان و معاون عمرانی استانداری، مدیر عامل کمپانی فولاد مبارکه، مدیرعامل کمپانی توسعه و تجهیز اماکن ورزشی و اداره ورزش و جوانان استان اصفهان، این ورزشگاه تکمیل و آماده بهره برداری شد تا در دولت تدبیر و امید، به این مطالبه مردم به حق مردم اصفهان، پاسخ داده شود.

به گفته وی، طی یک سال و نیم اخیر، روزانه حدود 300 تا 400 کارگر در این ورزشگاه مشغول فعالیت بودند اما به علت قدمت ساخت و ساز و برخی الزامات AFC، نیاز به تغییرات و اصلاح روند وجود داشت و فاز یک تقریباً از مرحله صفر انجام شد.

سلطان حسینی با اشاره به تکمیل عملیات ساخت این پروژه ورزشی یادآور شد: ورزشگاه نقش دنیا همانند منزل جدیدی است که بعد از سکونت، نیاز به برخی اقدامات محدود دارد و با توجه به تعطیلی لیگ، فرصت کافی برای انجام کارهای خرد وجود خواهد داشت.

وی با اشاره به حمایت مدیرعامل کمپانی فولاد مبارکه از روند اجرا و آماده سازی این پروژه، بیان داشت: کمپانی فولاد مبارکه حدود 40 میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه هزینه کرد تا ورزشگاه نقش دنیا به عنوان بزرگ ترین استادیوم مسقف کشور شرایط بهره برداری را پیدا کند و به آبرویی برای ورزش اصفهان و کشور تبدیل شود.
162 پروژه شهرستان بیرجند در هفته دولت به بهره برداری می رسد
facebook google telegram twitter whatsApp