طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

بازداشت ۳ سارق حرفه ای منازل و بانکها در آبادان و عراق
بازداشت 2سارق حرفه ای در آبادان

۳ سارق حرفه ای منازل و بانکها در آبادان و عراق بازداشت شدند.

بازداشت سارق, آبادان, نیروی انتظامی, بازداشت سارق حرفه منازل بانکها آبادان عراق

دستگیری سارق, آبادان, نیروی انتظامی, منازل وبانک ها
به نقل از آبادان؛تقی زاده فرمانده انتظامی شهرستان آبادان گفت: سه سارق حرفه ای که در آبادان و عراق نسبت به دزدی از بانک ها و منازل اقدام می کردند، دستگیرشدند.

سرهنگ محسن تقی زاده ، با اشاره به اطلاع ماموران پلیس آبادان از جریان سرقت های سریالی از چند بانک افزود: در این سرقت ها، سارقان بعد از پنجر کردن لاستیک خودروی مشتریان بانک نسبت به سرقت پول های طعمه های خود اقدام می کردند.

وی گفت: ماموران در ادامه تحقیقات به انجام این سرقت ها در چند شهر دیگر با شیوه و شگرد واحد پی بردند و با سریالی شدن این پرونده، تیم ویژه ای از ماموران پلیس برای بازداشت این سارقان تشکیل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان افزود: این تیم در شروع کار جست وجو به بررسی دوربین های مداربسته محل های سرقت پرداختند که این کار شناسایی اعضای این باند که همگی از یک خانواده بودند، منجر شد.

سرهنگ تقی زاده گفت: در جریان تحقیقات میدانی انجام شده مشخص شد که این دزدان که پیشتر نیز به ارتکاب دزدی از داخل خودرو بازداشت شده اند که بعد از آزادی نقشه جدیدی را برای ادامه تبهکاری خود طراحی کرده اند.

وی با اشاره به آغاز ردیابی پلیس برای بازداشت اعضای این باند خانوادگی از بازداشت سه سارق این پرونده در منطقه کوی ملت آبادان خبر داد.

تقی زاده گفت: بعد از ورود ماموران کلانتری ۱۳ به مخفیگاه این سه سارق برای دستگیری، آنان به قصد خلع سلاح ماموران و فرار از محل به سمت ماموران حمله ور شدند که خوشبختانه تیم پلیسی با چابکی آنان را زمین گیر کرد.

وی افزود: در جریان بازجویی های اولیه از این سارقان آنان به انجام چندین فقره دزدی در کشور عراق در جریان سفر به این کشور نیز اعتراف کردند ضمن آنکه در اعترافاتشان خبر از انجام چندین فقره سرقت داخل منزل در تعطیلات نوروزی نیز به میان آمد.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان آبادان، متهمان به همراه پرونده مربوطه جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

بازداشت سارق حرفه ای منازل با 40 فقره سرقت در کردکوی
facebook google telegram twitter whatsApp