طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیاگر کل کل بین بازیکنان به حاشیه کشیده نشود ایرادی ندارد | اکبری
اراجیف رایولا اهمیت ندارد | کلوپ

سرمربی تیم والیبال پیکان درباره برخی برخوردهای داخل زمین بین بازیکنان اظهار داشت: اگر این کل کل ها به حاشیه سازی منجر نشود ایرادی ندارد.

والیبال, هفته نخست, اکبری, اکبری کل کل بین بازیکنان حاشیه کشیده نشود ایرادی ندارد

والیبال, هفته نخست, اکبری, لیگ برتر, تیم پیکان, سرمربی
پیمان اکبری در مصاحبه با خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درباره دیدار تیم پیکان مقابل شهرداری ارومیه در هفته نخست لیگ برتر والیبال، گفت: در هفته اول معمولا تیم ها برنامه تاکتیکی خاصی در بازی ندارند، با این حال ما سعی کردیم با کمک آنالیزور تیممان اطلاعات انفرادی از بازیکنان تیم حریف در اختیار بازیکنان خود قرار بدهیم و با آمادگی کامل به مصاف حریفمان برویم.
وی با اشاره به اینکه از تیمم انتظار بیشتری دارم، گفت: هنوز بازیکنان به شرایط ایده آل مورد نظر ما نرسیده اند زیرا تازه از فشار بدنسازی خارج شده اند.
اکبری درباره برآورد خود از وضع تیم ها در لیگ امسال گفت: امسال لیگی سخت تر از سال های گذشته خواهیم داشت زیرا تیم های خوبی در لیگ حضور دارند و رقابت بسیار سخت است.
سرمربی تیم والیبال پیکان، درباره برخوردهای به وجود آمده در حین برگزاری این دیدار گفت: اگر کل کل بین بازیکنان دوستانه باشد خوب است اما اگر وارد حاشیه شود جذاب نیست و تا جایی که امکان داشته باشد جلوی بازیکنان خود را می گیریم که وارد بحث های حاشیه ای نشوند.
وی در پایان گفت: بازیکنان تیم ها با هم دوست هستند و گاهی با هم شوخی می کنند، اگر در این حد باشد ایرادی ندارد.
جمع آوری دست فروشان حاشیه محور مشهد - کلات
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات