طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازییک اعدامی،برای دومین بار آدم کشت!
پاری سن ژرمن برای دومین بار شکست خورد

روز های پایانی هفته گذشته یکی از مسئولان زندان رجایی شهر کرج با پلیس تماس گرفت و از ماجرای درگیری منجر به قتل دو زندانی خبر داد.

رجایی شهر, قاتل, اعدامی, اعدامیبرای دومین بار آدم کشت!

رجایی شهر, قاتل, اعدامی, ضربه چاقو

به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، روز های پایانی هفته گذشته یکی از مسئولان زندان رجایی شهر کرج با پلیس تماس گرفت و از ماجرای درگیری منجر به قتل دو زندانی خبر داد.


قاچاقچی اعدامی در هواخواهی از خواهرزاده اش و در جریان درگیری در زندان، قاتلی را کشت.


با نقل از این موضوع به پلیس، آنها بازپرس ایوب ابراهیمیان، کشیک قتل دادسرای امور جنایی کرج را از این جنایت مطلع کردند.


با هماهنگی قضایی، کار آگاهان در زندان حاضر شده و مشاهده کردند که زندانی به نام وحید 30 ساله براثر ضربه های چاقو زخمی شده و به بهداری زندان منتقل شده، اما با وجود تلاش پزشکان، او به علت شدت خونریزی فوت کرده است. در ادامه معلوم شد او با زندانی دیگر به نام آیت درگیر شده و با ضربه های چاقوی او از پای در آمده است.


با مشخص شدن هویت قاتل، او برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی استان البرز منتقل شد. در مرحله بعدی تحقیقات مشخص شد که مقتول 30 ساله دو سال و نیم پیش به علت درگیری خیابانی با مردی او را در یکی از محله های تهران به قتل رسانده و مدتی پس محاکمه و به قصاص محکوم شده بود.


همچنین بررسی ها نشان داد که آیت نیز هشت سال پیش به اتهام قاچاق مواد مخدر بازداشت و پس از محاکمه در دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شده بود که در زندان در جریان دو دعوای میان زندانیان کمپانی کرده و با همدستی دوستانش دو زندانی را در مدت سه سال به قتل رسانده بود.


در هر دوی این پرونده ها معاونت در قتل شناخته شده و به خاطر هر پرونده به حبس محکوم شده بود، تا این که از مدتی پیش برای ادامه محکومیت به زندان رجایی شهر کرج منتقل شده و دوباره دست به جنایت زد.


در این مرحله متهم مورد بازجویی قرار گرفت و اظهارات ضد و نقیضی را بیان کرد تا این که دیروز قفل سکوت خود را شکست و به این جنایت اعتراف کرد.


مرد زندانی به ماموران گفت: خواهرزاده ام نیز به اعدام محکوم شده و در زندان بود. او و مقتول با هم در یک بند بودند. مدتی بود که میان آنها اختلاف هایی به وجود آمده و با خواهر زاده ام رفتار خوبی نداشت. همین موضوع باعث بروز مشکلات و اختلاف هایی میان من و مقتول هم شد. شب حادثه او دوباره از خواهرزاده ام بدگویی کرد. من هم به قصد هواخواهی از خواهرزاده ام با وی درگیر شدم.


وی افزود: با بالا گرفتن درگیری، او به من حمله کرد و قصد جانم را داشت که با چاقوی دست ساز چند ضربه به سمت او انداختم تا وی را بترسانم و به این دعوا پایان دهم که ضربه های چاقو به زخمی شدن و مرگ وی منجر شد.


متهم با تجدید قرار قانونی روانه زندان شد و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین


شهرستان سلطانیه برای دومین بار لرزید
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات