طاها پخش

تشییع پیکر رئیس مرحوم بیمارستان خاتم الانبیاء مشهد
تشییع پیکرپاک 3 شهید مدافع حرم در مشهد

پیکر مرحوم دکتر میرنقی موسوی رئیس بیمارستان تخصصی چشم خاتم الانبیاء مشهد که دیروز دار فانی را وداع گفت صبح امروز با حضور اعضای جامعه پزشکی خراسان رضوی و کشور در مشهد تشییع شد.


خراسان رضوی, مرحوم, رئیس, مشهد, تشییع, بیمارستان خاتم الانبیا به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، رئیس انجمن چشم پزشکی خراسان رضوی گفت: مرحوم دکتر موسوی افزون بر سه دهه خدمت در جامعه پزشکی و چشم پزشکی را در کارنامه خود دارد.

دکتر محمدرضا صداقت افزود: آن مرحوم همچنین دارای سابقه درخشان در جبهه های نبرد حق علیه باطل هشت سال دفاع مقدس داشت.

وی ادامه داد: فوت دکتر موسوی جامعه پزشکی مشهد و کشور را عزادار کرد زیرا وی پزشکی با اخلاق و دلسوز برای مردم بود و دانشجویان زیادی را در عرصه تخصص چشم پزشکی تربیت و تحویل جامعه پزشکی داد.

او گفت: آن مرحوم همچنین مقالات علمی و پژوهشی فراوان نوشته که حتما به آموزش دانشجویان و جامعه پزشکی کمکهای فراوانی خواهد کرد.

وی افزود: دکتر موسوی بیش از یک دهه مدیریت بیمارستان تخصصی چشم خاتم الانبیاء را در مشهد بر عهده داشت.

دکتر میرنقی موسوی متولد سال 1337 شمسی و متخصص چشم پزشکی و فوق تخصص شبکیه بر اثر بیماری مزمن ریوی روز 27 مهر 1395 در سن 58 سالگی دعوت حق را لبیک گفت.

آن مرحوم همچنین رئیس همایش پیشرفتهای تصویربرداری در عرصه پزشکی در مشهد است که قرار بود صبح امروز با حضور اساتید چشم پزشکی کشور در مشهد شروع شود.

به علت فوت دکتر موسوی و برگزاری مراسم تشییع پیکرش، زمان شروع همایش به ظهر امروز تغییر کرد.

تشییع پیکر مرحوم بهمن گلبارنژاد در شیراز
facebook google telegram twitter whatsApp