طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

بین المللافزایش ارزش سهام شرکت آلفابت در پی انتشار ارزیابی های مثبت از گوشی های جدید گوگل
آیا حاضرید گوشی گوگل پیکسل را بخرید؟

انتشار ارزیابی های مثبت از تلفن همراه «پیکسل،» ارزش سهام کمپانی آلفابت را افزایش داد.

به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از بلومبرگ، سهام کمپانی «آلفابت» بعد از انتشار ارزیابی های مثبت درباره تلفن «پیکسل» این کمپانی –اولین خط تولید تلفن های طراحی شده در واحد گوگل از آلفابت- در روز سه شنبه افزایش قابل توجهی داشت.


سهام این کمپانی – واقع در کالیفرنیا- بعد از افزایش 2.5 درصدی به 826.85 دلار رسید. پیش از آن نیز ارزش سهام کمپانی مذکور به 828 دلار –بالاترین بها از 19 اوت 2004 تاکنون- رسید.


این موضوع برای کمپانی گوگل تغییرات جدیدی را به همراه داشته است. «ریک استرلوح،» مدیر بخش سخت افزار گوگل اوایل ماه جاری در گفتگو با بلومبرگ نیوز اعلام کرد این کمپانی به تولید سالانه ی سخت افزارهای جدید ادامه می دهد.


«والت موسبرگ،» از رسانه آمریکایی «دِ ورج» این تلفن را بهترین اندرویدی که تاکنون آزمایش کرده توصیف کرد. وی دوربین و ویژگی های صوتی این موبایل را تحسین کرد، اما از طول عمر باتری آن انتقاد کرد.


«دارِل اثرینگتُن،» از وب گاه خبری «تک کرانچ» ویژگی تصویربرداری این موبایل را فوق العاده، ارزیابی کرد؛ اما گفت «آیفن7» کمپانی اپل، تصاویر با کیفیت تری تولید می کند.


«یوسف اِسکوآلی،» تحلیلگری در کمپانی مالی «کانتور فیتس جرالد» نیز اعلام کرد افزایش بهای سهام آلفابت مدیون موبایل پیکسل این کمپانی است. وی اعلام کرد بخشی از این افزایش ارزش سهام به علت ارزیابی بسیار مثبتی است که درباره این موبایل ارائه و منتشر شده است.»


کمپانی آلفابت در یک نگاه


افزایش ارزش سهام گ.گل, تک کرانچ, ریک استرلوح, ارزش سهام کمپانی آلفابت پی ارزیابی مثبت گوشی گوگل

افزایش ارزش سهام گ.گل, تک کرانچ, ریک استرلوح, مدیر بخش سخت افزار گوگل, گوشی پیکسل, والت موسبرگ, پیکسل آلفابت گوگل, دارل اثرینگتن, د ورج, بین الملل, ارزش سهام آلفابتعکس های جدید از گوشی پیکسل XL گوگل
facebook google telegram twitter whatsApp