طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
رنج مردم از مشکلات روستایی
ادامه جنگ بی پایان سوریه و رنج مردم حلب

مردم ساکن روستای کموفه از مشکلات موجود در روستا از قبیل کمبود آب آشامیدنی و نامناسب بودن جاده ارتباطی رنج زیادی می برند.

روستایی, آب آشامیدنی, رنج مردم, رنج مردم مشکلات روستایی

روستایی, آب آشامیدنی, رنج مردم, اندیکا, خوزستان, جاده ارتباطی, مشکلات
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، قدرت الله حسنوند رییس شورای اسلامی روستای کموفه در بخش چلو شهرستان اندیکا گفت :اهالی این روستا از مشکلاتی از قبیل کمبود آب آشامیدنی،مدرسه فرسوده و جاده ارتباطی نامناسب رنج می برند

وی اظهارکرد:مدت هاست که اهالی روستا از نبود امکانات مناسب ناراضی هستند و این مشکلات به مسئولان استانی و محلی منتصویر شده است.

حسنوند افزود: :با وجود پیگیری های انجام شده اما مشکلات به قوت خود باقی است و اقدام موثر و راهگشایی در این زمینه انجام نشده است.

رییس شورای اسلامی روستای کموفه اظهارکرد:جاده ارتباطی این روستا نیز خاکی می باشد و در فصل زمستان و با آغاز بارندگی ها مسدود و یا تردد در آن به سختی انجام می شود.

وی گفت:با توجه به خشک شدن چشمه های منطقه ، اهالی این روستا با مشکل کمبود آب آشامیدنی رو به رو هستند.

حسنوند تصریح کرد:در زمان حاضر این منطقه فاقد پوشش تلفن همراه و شبکه های تلویزیونی می باشد و خانه بهداشت این منطقه نیز امکانات لازم را ندارد.

وی ادامه داد:این منطقه روستایی شامل سفیدار،نپی آباد،سرچنار،لک آباد و چگا آباد با جمعیتی بالغ بر520نفر را شامل می شود که نیازمند توجه ویژه مسئولان شهرستان و استان می باشد.
حسنوند در پایان گفت:بافت واحدهای مسکونی این منطقه نیز فرسوده و غیر ایمنی می باشد که در مقابل حوادث هیچ مقاومتی ندارند.

بخشدار بخش چلو شهرستان اندیکا نیز در این زمینه ضمن تایید مشکلات این روستا گفت:به تازگی از این منطقه بازدید و به جد پیگیر مشکلات و مسائل این روستا هستیم.

هوشنگ مهمدی افزود:براساس آخرین مذاکره ای که با مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان داشته ایم مقرر شد به صورت موقت با تانکر سیار مشکل آب اهالی حل شود.

بازدید نماینده مردم ارومیه از طرح های آبرسانی روستایی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات