طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

روزی پر حادثه در اهواز
تصادف یکدستگاه پراید با کامیون حادثه آفرید+تصاویر

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز کشف جسد در رودخانه کارون خبر داد.

کشف جسد, اهواز, آتشنشانی, روزی پر حادثه اهواز

کشف جسد, اهواز, آتشنشانی, عملیات, کارون, خوزستان, امدادو نجات, پل عامری
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز،حق شناس گفت: روز گذشته طی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز خبر رویت جسدی کنار رودخانه کارون در ساحلی کارون جنب پل عامری اطلاع داده شد.

حق شناس اضافه کرد: تیم امداد و نجات آبی با پشتیبانی خودروی امداد و نجات، چهار دقیقه پس از دریافت نقل از در محل حادثه حاضر شدند و ضمن انجام عملیات جسد را از آب خارج کردند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز در پایان بیان کرد: شخص مغروق، مذکر و حدوداً ۳۰ ساله بود که بعد از خارج ساختن به منظور طی مراحل قانونی و بررسی دلیل فوت تحویل عوامل نیروی انتظامی مستقر در محل شد

وی همچنین به حادثه ای دیگر در اهواز اشاره کرد و افزود: عصر روز گذشته شهروندان با تماس به سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز خبر برخورد شدید خودرویی به گاردریل در مسیر غیزانیه پس پلیس راه خبر دادند.

حق شناس عنوان کرد: تیم آتش نشانی در کمترین زمان خود را به محل حادثه رسانده و مشاهده کردند یک دستگاه خودرو با گاردریل جاده برخورد و باعث فوت راننده خودرو شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: آتش نشانان بلادرنگ با قطع برق و ایمن سازی محل به منظور رفع خطرات احتمالی در اثر تصادف سایر خودرو های عبوری، فرد فوت شده را خارج و به عوامل انتظامی تحویل داده شد.

واژگونی یک دستگاه خودروی پراید حادثه آفرید
facebook google telegram twitter whatsApp