طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
کسب هزار و 470 مدال رنگارنگ در مسابقه های متفاوت
کسب مدال های رنگارنگ توسط ووشوکاران کردستانی

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه گفت:در سه سال اخیر جایگاه ورزش استان از 6 استان آخر به پنج استان برتر ورزش کشور ارتقاء بخشید

مدال, کرمانشاه, رنگارنگ, کسب مدال رنگارنگ مسابقه

مدال, کرمانشاه, رنگارنگ, کسب

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ مجتبی جوهری گفت: در استان کرمانشاه ورزشکاران خوبی حضور دارند که در رده های متفاوت سنی و در هر دو بخش آقایان و بانوان افتخارات زیادی برای جامعه ورزشی استان کسب کردند.

جوهری ادامه داد: تلاش ورزشکاران استان در سال گذشته منجر به کسب هزار و 470 مدال رنگارنگ در مسابقات متفاوت جهانی، بین المللی، آسیایی، ملی و منطقه ای بود.

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه همچنین با اشاره به اعزام 2 ورزشکار از کرمانشاه به نام های 'کیانوش رستمی' و 'ندا شهسواری' به رقابت های المپیک 2016 ریو گفت: در این مسابقه ها رستمی یکی از مدال های طلای کاروان ورزشی ایران را کسب کرد و شهسواری نیز تنها بانوی ورزشکار رشته پینگ پنگ ایران در معتبرترین رویداد ورزشی جهان بود.

وی گفت: همچنین در رقابت های پارالمپیک نیز هشت ورزشکار کرمانشاهی حاضر بودند که 'محمد خالوندی' در پرتاب نیزه ضمن شکستن رکورد دنیا مدال طلا کسب کرد و 'جاسم بخشی'، 'بهنام سهرابی'، 'مسلم اکبری' و 'مسلم خزایی' نیز در فوتبال هفت نفره به مدال نقره دست پیدا کردند.

جوهری افزود: در رشته پرتاب وزنه پارالمپیک نیز 'مهران نکویی مجد' تنها با یک سانتی متر اختلاف نسبت به نفر سوم از کسب مدال بازماند.
کسب 7 مدال رنگارنگ توسط تیم پرس سینه کردستان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات