طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
عزم جدی برای مبارزه با کالای قاچاق
شروع طرح مبارزه با عرضه کالای قاچاق

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: عزم خوبی در سطح کشور و استان در زمینه مبارزه با کالای قاچاق ایجاد شده است.

مبارزه, عزم, کالا, عزم مبارزه کالای قاچاق

مبارزه, عزم, کالا, کرمانشاه

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛یوسف شاه حسینی گفت: ورود کالای قاچاق به کشور لطمات جبران ناپذیری به اقتصاد ما می زند که باید با آن مقابله جدی شود.

وی گفت: در حال حاضر عزم خوبی بین دستگاه های مربوطه جهت مبارزه با قاچاق کالا شکل گرفته و ما نیز در استان در این زمینه مصمم هستیم.

بهرام فاضلی زاد دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمانشاه نیز گفت: امسال افزایش 200 درصدی در کشف کالاهای قاچاق در استان داشته ایم.

وی اظهار کرد: با وجود داشتن 370 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق و اوضاع نابسامان این کشور و چندین بازارچه مرزی در استان، خوشبختانه در بحث مبارزه با قاچاق کالا در استان خوب کار شده است.

فاضلی زاد افزود: در استان همه دستگاه ها برای مبارزه با قاچاق کالا پای کار آمده اند و هم اکنون انبارهای سامان جمع آوری اموال تملیکی استان مملو از کالاهای قاچاق کشف شده است.

برومند میرزایی پور مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان کرمانشاه نیز گفت: امسال 12 میلیارد ریال اموال تملیکی را در استان امحاء کرده ایم.

وی افزود: امسال در بحث کالاهای سلامت محور و بهداشتی پنج مرحله انهدام کالا را داشتیم و بالغ بر هفت تن لوازم آرایشی و بهداشتی غیرقابل مصرف، چهار میلیون نخ سیگار و مقادیر زیادی میوه را امحاء کردیم.مبارزه با کالای قاچاق از اولویت های پلیس
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات